Automatyczna minimalizacja aplikacji


(Witek2501) #1

Witam.

Chciałbym was prosić o pomoc. Problem polega na tym, że aplikacje (czyli gry, czy odtwarzacze filmowe) co kilkanaście sekund/minut ulegają minimalizacji do paska. Ja je wyciągam, a one z powrotem -_- Po przeinstalowaniu systemu komputer działał sprawnie przez około 5 h, po czym znowu pojawił się problem. Poniżej znajduję się log. Dodam że przed reinstalacją systemu sprawdzałem kompa antywirusem, który nie widzi problemu. Jeśli możecie coś poradzić bardzo proszę o pomoc. Jeśli ja mogę coś jeszcze zrobić aby przybliżyć wam stan mojego systemu proszę mi napisać jak. Z góry dziękuje.

http://www.wklej.org/id/952250/

http://www.wklej.org/id/952251/

Bibut dziękuje za instrukcje.


(bibut) #2

Logi Hijack'iem nadają się do muzeum :wink:

Podaj log z OTL analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html oraz usuń wklejony log z hijacka.


(Witek2501) #3

Wydaje mi się, że udało mi się odnaleźć źródło problemu. Było to oprogramowanie do karty sieciowej wifi TP-link. Prosił bym o niezamykanie tematu, iż chciał bym żeby ktoś potwierdził poprawność logów które wrzuciłem - o co bardzo proszę (tak dla upewnienia).


(Spandau) #4

W raportach OTL nie widać aktywnej infekcji. Natomiast masz kompletnie nieaktualny i niezabezpieczony system i oprogramowanie.

Użyj Securitycheck, uaktualnij to co wskaże program analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3080641