Automatyczna wiadomość na facebooku - Czy da się zrobić bota?

Dzień Dobry.
Mam problem, otóż, mam dwa konta na portalu facebook i drugiego używam gdy pierwsze mam zbanowane, dużo osób przyzwyczaja się do tego i próbuje ze mną nawiązać (bezskutecznie) kontakt na jednym koncie gdy używam drugiego.
Wiem, że można ustawić automatyczną wiadomość na fanpage, ale czy istnieje jakaś strona która dała by mi możliwość ustawienia wiadomości automatycznej na koncie?
Pozdrawiam.

  • napisz u siebie na osi coś typu mam bana

  • dodaj do imienia i nazwiska coś co znajomi skumają znaki inna nazwa inna (Użyj opcji pseudonim , drugie imie pojawi się obok albo w nawiasie).
    Będzie zmiana widoczna
    IMIE NAZWISKO (nie pisz).

  • Kolejna opcja napewno o niej słyszałeś
    Wyłącz chat / ukryj aktywność (nie ma zielonej kropki nie widzą nie piszą).

  • Kolejna najłatwiejsza by nie wrócić uwagi na siebie że jesteś fake , by obsługa feja nie widziała zmian.
    Wchodzisz Po kolei na każdą osobe co pomyłkowo piszę i ją celowo zablokuj, nie będzie mogła wysłać niczego.
    Chyba wiesz gdzie ta opcja cnie? Widok ogólny cała skrzynka, a nie pojedyńcze okienko chatu.

BOT?! Niestety jest możliwy (niestety bo to plugin do przeglądarki , nie naraża systemu tylko własne konto i dane)
Najlepiej jak napisze tylko - poszukaj tutoriala po polsku na yutubie jest, oglądałem!
Pozdro baw się opcjami.