Automatyczne aktualizacje w Firefoxie

Witam!

Mam Mozillę Firefox 1.5.0.2 a od wersji 1.5 jak się ukaże nowa wersja przeglądarki to pyta czy chę zaaktualizować do najnowszej wersji a jakoś dziś nie pyta :? A nie chciałbym odinstalowywać tą wersję którą obecnie mam a potem instalować nową. Czy jest jakiś sposób na to aby “ręcznie” wywołać aktualizacje ??

PS. Nie zabardzo wiedziałem czy ten temat założyć w dziale “Problemy” czy “Poszukuję” ale założyłem w “Problemy”. Jak w złym dziale to niech Moderator przeniesie do odpowiedniego :slight_smile:

Pomoc -> Sprawdz dostępność aktualizacji

U mnie Firefox pytał się wczoraj przed północą czy pobrać aktualizacje :slight_smile:

Nie musisz odinstalowywać starej wersji żeby zainstalować nowszą :smiley:

Dokładnie.

Musisz tylko nainstalować na starszą wersję.

Po uruchomieniu FF sprawdzi dostępność aktualizacji zainstalowanych dodatków i będzie wszystko w porządku. :slight_smile:

Wermatin Dzięki. Zrobiłem tak i już piszę tego posta z najnowsze wersji :slight_smile:

Ja wczoraj wyłączyłem kompa gdzieś po 22, a przed chwilką wchodzę i widzę na stronie firefoxa, że jest najnowsza wersja a nie pyta czy zaaktualizować to zadałem pytanie na forum :slight_smile:

Bo przeglądarka sama nalega na aktualizacje dopiero jakieś dwie-trzy doby po wypusczeniu nowej aktualizacji więc albo robimy to ręcznie albo czekamy az sama się dopowie.