Automatyczne aktualizacje

Czy można jakoś cofnąć albo “odinstalować” aktualizację pobraną za pomocą “Automatycznych aktualizacji”?

W dodaj-usuń programy masz wykaz wszystkich zainstalowanych aktualizacji i można je tam odinstalować. Jednak nigdy tego nie robiłem więc nie jestem pewien czy to dobrze działa :frowning:

Działa, musisz jednak zaznaczyć opcję Pokaż aktualizacje :).

Chyba nawet domyślam się, którą poprawkę masz zamiar odinstalować :twisted:.

Ha ha … wiadomo :stuck_out_tongue:

Ale o ile mi wiadomo, to tej poprawki NIE da się odinstalować :wink:

Chyba więc jesteś niedoinformowany - bo się da :stuck_out_tongue:

A o jaką “poprawkę” chodzi, jeśli można wiedzieć? :twisted:

http://update.microsoft.com

Sam się przekonaj :stuck_out_tongue:

Jest to program do sprawdzania Orginalności systemu Windows.

Mimo iz mam orginalnego Windowsa, to usunełem tą poprawkę bo na co mi to tylko przesyła więcj informacji na mój temat.

A pozatym nie zawsze sprawdzenie orginalności przebiega dobrze i zdarza sie ze orginalny system jest wykrywany jako pirat.

Zenek Rolnik , a to jak teraz będziesz korzystać z Windows Update?

Hmm… Ja to zainstalowałem i niech sobie jest ;). Jakby co to zablokuje w firewallu.

Normalnie :roll:

Przeciez jest to potrzebne tylko do aktualzacji przez witrynę.

A przed chwilą pobrało mi nowe aktualizację więc nie wiem w czym problem :?

Program do sprawdzania legalnosci był już od dawna, teraz jest notification, ktroy produkuje upierdliwe komunikaty - wywalilem od razu.

Zenek Rolnik , nie pytam się jak będziesz pobierać aktualizacje, tylko jak będziesz korzystać z WinUpdate :P. No chyba, że w ogóle nie korzystasz… :wink:

WinUpdate - Atkualizacja systemu.

Chyba wychodzi na to samo :roll:

Nie ma najmniejszego znaczenia czy mam to czy nie, bo zawsze mozna odznaczyć podczasz instalacji. A Microsoft się wycwanił i postraszył trochę Piratów, bo podobno nie dało się tego usunąc i blokowało komputer.

Cóz czemu nie pomysleli o osobach posiadających orginalny system i ze będzie im to tylko zycie utrudniać 8)

rozśmieszasz mnie, jak się nie da, już niestety są obejścia :frowning: - odinstalujesz

Oczywiście mówimy o “Windows Genuine Advantage Validation Tool” (KB905474)

Człowiek stworzył, człowiek obejdzie :stuck_out_tongue:

Tak to już jest na tym świecie ;)…

to oczywiście należy na 2 podzielić - tego nie unikniemy niestety - nie mówiłem tych słów wyżej do “Windows Genuine Advantage Validation Tool” (KB905474) bo to żadne problem zwykła aktualizacja, której człowiek nie powinien się bać - legalny system aktualizacja na miejscu

No tak może jestem

Jednek gdy ściągało tą aktualizacje, pisało jak byk , że nie będze można pózniej jej odinstalować. (nie mówie odinstalowanie na “lewo”)

Jednak to było juz dawno tak z kilka miesięcy temu.

Tak samo było na win2k sp4

Jak ta aktualizacja wyszła 1.03 :stuck_out_tongue:

No ale nie każdy jest na tyle inteligenty zeby to usunąc i będzie panikować.

Dobra jest przynajmniej propaganda i straszenie piratów niz bezczynnośc.

Żle zaczynasz, możesz źle kończyć.

post :arrow: Kos(z)mos

:okulary: