Automatyczne instalowanie aktualizacji windows :@

Jak wyłączyć automatyczne instalowanie aktualizacji windows 10? Niech się ściągają automatycznie, to nie przeszkadza, natomiast chciałbym wybrać sobie kiedy te aktualizacje mają się zainstalować a kiedy nie. Najlepiej jakby np. był wybór, żeby zaktualizowało się wszystko po ponownym uruchomieniu komputera lub o wybranej nocnej godzinie.

Dzisiaj w domu  gdy oglądałem sobie film na youtube, komputer nagle się zrestartował i po restarcie zaczął instalować aktualizacje. Chwile wcześniej (jeśli dobrze pamiętam) wyskoczyło jakieś okno, które informowało, że komputer zostanie uruchomiony ponownie, ale nie było możliwości wyboru, żeby wybrać czas instalacji, nie dało się nic zrobić, windows na siłę sam się zaktualizował.

O ile w domu jakoś szczególnie mi to nie przeszkadza, to w pracy taka instalacja bez zgody może spowodować kilku-kilkunastominutowy (w zależności od czasu instalacji takiej aktualizacji) paraliż. W pracy są 3 stanowiska, dziennie około 300 klientów, jeśli 2 komputery zaczną się aktualizować to ok, jakoś da się radę na jednym stanowisku (ale to nie zmienia faktu, że będzie to irytujące), ale jeśli aktualizować zacznie się serwer, to korzystanie z dwóch wolnych stanowisk będzie też niemożliwe, powodując paraliż pracy.

Szukałem ustawień aktualizacji i tam nic nie da się zrobić. Jedynie można sobie wybrać godziny aktywności, tylko tam też ktoś popisał się “inteligencją” umożliwiając wybranie jedynie 12 godzin aktywnego użytkowania, które 12-toma godzinami i tak nie są, bo jak chcę ustawić od 7:00 do 21:00 to się nie da.

Jest jeszcze coś takiego jak opcje ponownego uruchamiania - może tam by się dało coś zrobić - tylko że nie da się, bo nie da się tego włączyć - wszystko jest zacieniowane i z opcji ponownego uruchamiania nie da się korzystać.

Prosiłbym o pomoc w rozwiązaniu problemów z windowsem

http://www.komputerswiat.pl/poradniki/programy/windows-10/2016/07/przeszkadza-poprawmy-jak-wylaczyc-uciazliwe-funkcje-windows-10.aspx