Automatyczne kopiowanie do USB

Witam! Mam problem ze starym komputerem (ma Windowsa XP) - nie działa ani myszka ani klawiatura, nie mogę nic zrobić. Chciałbym wiedzieć czy da się jakoś zrobić żeby po podłączeniu USB automatycznie skopiowały się na niego pliki np. z folderu D:/Pliki Laptop? Bardzo bym prosił o pomoc :slight_smile:

Czy nie prościej wyjąć dysk, podłączyć dysk do innego komputera i skopiować to co trzeba?

Hmm chyba nie mam takiej możliwości, mam jeszcze tylko laptopa, oczywiście mogę dokupić kabel USB->Ata, ale chciałem to zrobić jakoś prościej i szybciej :slight_smile:

Gdyby takie coś było do zrobienia to kradzież danych była by łatwa jak nie wiem co.

Mhm, no nic, myślałem, że da się zrobić jakiś plik .bat i autorun no ale trudno, dzięki :slight_smile:

Owszem możesz zrobić autorun, tylko windows XP spytają czy na pewno chcesz uruchomić autorun (o ile spytają), co trzeba potwierdzić myszą lub klawiaturą.

Ale możesz nagrać CD z autorunem, w którym odpali się .bat kopiujący coś na pendrive.

Skoro działa USB to podłącz do tego starego kompa myszkę na USB od laptopa (zakładam, że masz takową) albo pożycz od sąsiada/rodziny i skopiuj co potrzebne.

:roll:

Autorun powinien pójść sam. Przeczytaj http://pl.wikipedia.org/wiki/Autorun.inf jeśli odpalisz plik.bat to z automatu skopiuje. Tu masz opis programowania plików.bat http://www.forum.eprogramy.net/jak-skopiowac-pliki-w-dosie-skrypt-do-kopiowania-plikow-w-dosie-t2345.html.

Jest też inny, nieco drastyczny sposób - przez taki autorun zaraź komputer trojanem i kontroluj go z innego. Wiem, leczenie dżumy cholerą, ale może zadziałać.

wyciągnij dysk i wsadź do komputera z działająca mysza/klawiatura :twisted:

@UP Sprytne… Tylko kto pozwoli mu przebudowywać kompa?..

Autorun da rade.