Automatyczne logowanie do win 7 HP 64bit

Witam serdecznie. Tydzień temu nabyłem notebooka Sony z zainstalowanym Windows 7 Home Premium 64 bit oem. Oczywiście podczas uruchamiania systemu musiałem się lgować do swojego konta (administrator) więc przestawiłem tą opcję w “control userpasswords2” na automatyczną. Przez jakiś czas wszytko działało jak należy ale od dwóch dni znów muszę się logować. Przy czym jak wejde w “control…” opcje są tak pozaznaczane jakby logowanie miało być z automatu. Po powtórzeniu procedury ustawienia pierwsze uruchamianie jest jak nalezy, lecz kolejne znów z logowaniem. Proszę o poradę co z tym fantem zrobić. Czy jakiś wpłw nat może mieć Comodo Internet Security, który zainstalowałem nieco wcześniej,przed pojawieniem się tego problemu(na poczatku pracowałem na wbudowanym firewallu i avascie). Pozdrawiam

Zobacz, czy Ci się nie dodał nowy użytkownik (.NET coś-tam), on jest ukryty, ale blokuje automatyczne logowanie, możesz go zablokować / anulować / usunąć. Możesz spróbować zablokować konta wszystkie oprócz swojego i administratora, zobacz, czy to pomoże.

Nie używałem comodo, ale możliwe, że dodał też użytkownika sobie.

hmm a jak sprawdzić tego użytkownika, gdzie go szukać?

po kilku próbach okazało się jednak, że to wina Comodo … dziwne ale prawdziwe. Po odinstalowaniu tegoż pakietu wszystko wróciło do normy. Temat uznaję za zamknięty.