Automatyczne logowanie do win 7 HP 64bit

(Zs21906) #1

Witam serdecznie. Tydzień temu nabyłem notebooka Sony z zainstalowanym Windows 7 Home Premium 64 bit oem. Oczywiście podczas uruchamiania systemu musiałem się lgować do swojego konta (administrator) więc przestawiłem tą opcję w "control userpasswords2" na automatyczną. Przez jakiś czas wszytko działało jak należy ale od dwóch dni znów muszę się logować. Przy czym jak wejde w "control...." opcje są tak pozaznaczane jakby logowanie miało być z automatu. Po powtórzeniu procedury ustawienia pierwsze uruchamianie jest jak nalezy, lecz kolejne znów z logowaniem. Proszę o poradę co z tym fantem zrobić. Czy jakiś wpłw nat może mieć Comodo Internet Security, który zainstalowałem nieco wcześniej,przed pojawieniem się tego problemu(na poczatku pracowałem na wbudowanym firewallu i avascie). Pozdrawiam

(klisza) #2

Zobacz, czy Ci się nie dodał nowy użytkownik (.NET coś-tam), on jest ukryty, ale blokuje automatyczne logowanie, możesz go zablokować / anulować / usunąć. Możesz spróbować zablokować konta wszystkie oprócz swojego i administratora, zobacz, czy to pomoże.

Nie używałem comodo, ale możliwe, że dodał też użytkownika sobie.

(Zs21906) #3

hmm a jak sprawdzić tego użytkownika, gdzie go szukać?

po kilku próbach okazało się jednak, że to wina Comodo .... dziwne ale prawdziwe. Po odinstalowaniu tegoż pakietu wszystko wróciło do normy. Temat uznaję za zamknięty.