Automatyczne odtwarzanie drugiego pliku w KMPlayer

W jaki sposób można ustawić w odtwarzaczu The KMPlayer możliwość odtwarzania filmu w taki sposób, że jak film jest podzielony na dwa pliki i włącze jeden plik z filmem to żeby później automatycznie uruchomił mi drugi plik z filmem ? W sensie, że jak jeden film składa się z dwoch plików i skończy się odtwarzanie jednego pliku to żebym nie musiał ręcznie włączać drugiego pliku tylko żeby automatycznie „załadował” mi drugi plik z filmem zaraz po skończeniu odtwarzania pierwszego pliku.

Prosze o pomoc w tej sprawie.

Odtworzy je automatycznie, pliki muszą tylko posiadać podobne nazwy i być w jednym folderze. Ustawienia zmieniasz w Kontrola filtrów/Odtwarzanie bez przerw :slight_smile:

Tylko że chyba dobrze mam ustawione to w kmplayer, gdyż z dysku film w dwóch plikach normalnie mi odtwarza jeden po drugim. Natomiast jak mam nagrany film na dysku CD to wtedy automatycznie nie odtwarza mi drugiego pliku tylko musze drugi plik recznie włączać, dlaczego ? Czy da się to jakoś inaczej ustawić ? :frowning:

Film na dysku CD mam w dwóch plikach mam w jednym folderze i nazwy tych plików są takie prawie same, różnią się tylko końcową nazwą CD1, CD2 i tylko tyle.

I nie uruchamia automatycznie mi drugiego pliku z filmem tylko musza sa go włączyć. Prosze o pomoc w tej sprawie.