Automatyczne odtwarzanie muzyki w winampie po stracie system

czy da rade zrobić taki wpis w autostarcie żeby po uruchomieniu windy winamp sam zaczął od razu grać??

Hey !!

Dzięki :wink: radio internetowe też działa więc wszystko git :wink:

Hey !!

Jak się nie da jak się da :stuck_out_tongue:

(sam przed chwilą spróbowałem)

Do autostartu wrzucasz skrót do konkretnej mp3 lub play listy i winamp piknie gra jak orkiestra wojskowa 8)

(oczywiście pliki mp3 muszą byc powiązane z Winampem).

no to też spróbuje :wink:

Hey !!

hmmm zapisalem playliste wrzuciłem skrót do autostartu, zrobiłem restart-winamp się włączył, lsita sie załadowała i…na tym koniec-nie zaczęło grać :?

Playliste również sprawdziłem i na winampie 5.31 działa

mam pytanie jak to wygląda z kolejnością odtwarzania piosenek w playliście. w szkole ma być puszczana muzyka na przerwach, mamy 8 przerw i nikt na pewno nie chce, aby na każdej z nich “leciała” ta sama piosenka i zastanawiam się, czy jeśli program lub playlista będzie włączała się (automatycznie) na jednej przewie i wyłączała się po 10 minutach to za każdym razem odtwarzanie rozpocznie się od 1 piosenki na liście (czyli tej samej za każdym razem), czy odtwarzanie z playlisty będzie kontynuowane…

bo jeśli odtwarzanie za każdym razem rozpocznie się tą samą piosenkę to na każdy dzień tygodnia i na każdą przerwę trzeba ustawić osobną playlistę (co przy 8 przerwach w ciągu dnia) daje 56 playlist, które trzeba zmieniać raz w tygodniu… a to z pewnością będzie uciążliwe…

może jakieś wskazówki? z góry dzięki - przesyłam mikołajkowy uśmiech :smiley:

Co do autostartu to pamiętam, że na stronie winampa były ikonki play, następna piosenka… i inne przyciski w plikach .exe to wrzucało się do autostartu i działało, nie wiem czy działa z nowym winampem.

A co do playlisty to można zainstalować plugin Playlist File Remover można załadować wszystkie kawałki jakie są i po odegraniu są usuwane z playlisty, więc powtórzyć się nie mogą.