Automatyczne otwieranie kolejnego pliku

Używam na moim laptopie do oglądania filmów programu KmPlayer i gdy film podzielony jest na dwa pliki to po skończeniu odtwarzania pliku pierwszego wyłancza mi się film i musze sam ręcznie włączyć drugi plik z filmek by oglądać dalszy ciąg filmu. Czy jest jakiś sposób w KmPlayer taki, żeby automatycznie przechodziło do odtwarzania drugiego pliku po skończeniu odtwarzania pliku pierwszego ? Żeby film leciał jakby w całości bez przerwy ? Można to gdzieś jakoś ustawić ?

Bardzo prosze o pomoc w tej sprawie.

Za bardzo ogólnie to opisałeś. Przypuszczam, że w KM-ie masz opcję ustawienia kontynuacji odtwarzania dzielonego filmu. Spróbuj w innym odtwarzaczu np. AllPlayer. Najlepiej, abyś miał te same pliki- i pod tą samą nazwą wraz z odnośnikami np. part1,part2 , czy cd1,cd2-w jednym katalogu. Pozdro :slight_smile:

W Ustawieniach KMPlayera zobacz tak: Kontrola filtrów -> Odtwarzanie bez przerw i czy masz zaznaczone, które typy plików ma odtwarzać bez przerw. Dam Screena z okna ustawień: http://screenshooter.net/6904555/Zrzut-55

Edit: Jeśli różne konfiguracje w ustawieniach nic nie pomogą, to spróbuj z tymi nazwami jak radził @tom615.

Kris-is mam tak samo ustawione jak Ty mi pokazałeś na screenie, ale jednak w moim KMPlayerze niechce mi odtwarzac bez przerw filmu podzielonego na dwa pliki. Sprawdzałem i z dysku odtworzy tak i zaraz po skończeniu jednego pliku z filmem ładuje następny także nie widać przerwy.

Ale natomiast mam film na krążku CD nagrany i niestety tak mi juz nie odtworzy, tylko drugi plik sam musze włanczać. Da się to jakoś poprawić ?

Film mam w formacie avi. Natomiast plik jeden mam zapisany tak: ava.a.pl-nc.avi , a dalszy ciąg filmu czyli plik drugi mam z nazwą taką: ava.b.pl-nc.avi

Czy coś z nazwami plików jest nie tak ? Pozmozecie Czy nie ?

Polecam GOMPlayer - on automatycznie odtwarza kolejny plik(w tym samym folderze)

Zauważyłem że KmPlayer wszystkie pliki filmów jeśli je mam podwójne otwiera mi bez przerw, czyli wczytuje mi jeden plik po drugim. Tylko akurat ten jeden film tak mam, który recznie musze wczytać. Dlaczego ? Mam film „Avatar” podzielony na dwa pliki avi, nagrany na plytce cd i tylko ten jeden film mi tak nie wczytuje tylko musze recznie wczytywac drugi plik. Gdzie tu jest blad ? moze da sie to jakos naprawic ?

Jeden plik ma nazwe ava.a.pl-nc.avi a drugi ma nazwe ava.b.pl-nc.avi wiec mysle ze powinien automatycznie mi wczytac drugi plik. Jednak tak nie jest dlaczego ?