Automatyczne otwieranie pliku na stronie www

Mam zamiar założyć swoją stronę internetową, która ma być niespodzianką dla mojego chłopaka. Mam tylko jeden problem- nie mam pojęcia jak mogę umieścić na stronie automatyczne otworzenie i pobieranie pliku. Mam pewną aplikację, kiedy którą się otworzy to wtedy takie serduszka zasypują cały ekran i ogólnie to takie słodkie. Dlatego pytam Was czy ktoś wie jak można wstawić taką aplikację na stronę, by ta automatyczne się uruchomiła po wejściu na moją stronę. Możecie podać mi fragment kodu jak to zrobić lub instrukcję jak to zrobić . Z góry dziękuję za pomoc!

Jeżeli jest to program wykonywalny z rozszerzeniem .exe to niestety taka możliwość nie istnieje. Wprawdzie Ty chcesz tylko aby otworzył się plik z niewinnymi serduszkami, ale ludziska są na tyle złośliwi, że bardzo często były by to programy które na naszych komputerach wyrządzały by wiele szkody.

Ewentualnie możesz wygenerować taki efekt za pomocą JavaScript. Poszukaj w Google.

tzn ja szukam i nie moge znalezc na pajaczku probowalam wstawic javascript ale mimo wszystko gdy sie otwiera strona to wychodzi okno z pytaniem czy ma otworzyc czy zapisac czy anulowac ten plik… POMOCY! To sie ma wlaczac bez tego okienka! !!

Nie ma takiej możliwości bez technik hackerskich.

Możesz znaleźć efekt padającego śniegu, a obrazek podmienić na seduszka. Będziesz miała wtedy takie latające.