Automatyczne podpowiadanie danych logowania - jak wyłączyć?

Witam!
Jak mogę pozbyć się sugerowania adresu E-Mail podczas, gdy kliknę na pole tekstowe do jego wprowadzenia? Chcę nagrać film na YT, w którym pokazuję konfigurację klienta poczty i nie chcę, aby mój adres był sugerowany i podpowiadany. Ta podpowiedź jest w postaci takiego małego dymku pod polem tekstowym. Na pewno nie jest to kwestia klawiatury, bo sprawdzałem na GBoard i tej od LG.
Ktoś coś?

Najeżdżasz myszą na daną podpowiedź i w zależności, jeśli można ją podświetlić naciskasz klawisz Delete i powinna się wykasować.
W innych sytuacjach, trzeba przytrzymać myszką lewy przycisk myszy na danej podpowiedzi, żeby automatycznie nie wskoczyła i naciskasz klawisz Delete.
Jeszcze w innych sytuacjach nie raz działa lewy Shift razem z Delete.
:frowning: Sorrki teraz doczytałem, że chodzi o telefon…ale zostawiam wpis, bo może komuś się przyda.

Ale mobilnym Chrome?

https://www.wikihow.tech/Delete-Autofill-on-Chrome-on-Android

Mowa tu o podpowiadaniu w aplikacjach mobilnych, na Androida. Dowiedziałem się jak wyłączyć usługę autouzupełniania. Robimy to w ten sposób:
Zatem trzeba wejść kolejno w: “Ustawienia”, “System”, “Język i klawiatura”, “Usługa Autouzupełnianie” i to wyłączamy. Domyślnie jest wybrany “Google”. Tylko pytanie: czy tymi danymi można jakoś zarządzać? Mowa tu o tych zapisanych danych formularzy.