Automatyczne polaczenie z netem w VISCIE

witam co zrobic aby automatyczen vista laczyla mi sie z netem mam modem tomsona speed touch 330 stery do visty tylko jedynym problemme jest ze jak klikam na polafz z internetem to wyskakuje mi okienko w kotrym musze zawsze :frowning: wpisywac login i haslo uzytkownika, chcialbym zeby mi sie system laczyl z netem sam przy starcie lub gdy klikam na nowe polaczenie nie musialbym wpisywac tych danych

A to się da elegancko obejść :wink:

[Mam Vistę angielską, więc moje tłumaczenie może się ciut różnić od tego co zobaczysz u siebie na monitorze]:

Menu Start > Połącz z > PPM na ‘neostrada tp’ czy inna nazwa Twojego połączenia > Karta “Opcje” > zaptaszkuj “monituj o login, hasło itp” >ok.

Teraz połącz się z netem przez Menu Start > Połącz z ; wyskoczy Ci właśnie okienko żebyś podał nazwę użytkownika i hasło, ten raz już je wpisz ( :wink: ) ale zaptaszkuj “Zapamiętaj nazwę użytkownika i hasło”

Teraz znowu będziesz mógł wejść w Menu Start > Połącz z > PPM na ‘neostrada tp’ czy inna nazwa Twojego połączenia > Karta “Opcje” i już odptaszkować “Monituj o nazwę użytkownika, hasło itp.”

:slight_smile:

Witaj !

Nie wiem co zrobić żeby łaczyło sie automatycznie ale wiem co musisz zrobić zeby nie wpisywać ciągle loginu i hasła . Wchodzisz w Właściwości połacznienia internetowego dajesz zakładkę opcje i odznaczasz opcję Montuj o nazwę użytkownika, hasło , certyfikat itp. i to wszystko pozdro :smiley: :smiley:

Dodać wyżej wymienione połączenie do autostartu, z tego co pamiętam podczas logowania można zaznaczyć opcję, która zapamięta login i hasło.

zainstaluj autoconnecta:)

wlasnie o to chodzi ze jak klikam zeby zapamietalo uzytkownika i haslo to po pponownym uruchomieniu komputera login jest lecz brak hasla;/

no i trzeba je wklepac i dopiero go;/