Automatyczne ukladanie mp3 w folderach

szukam programu, ktory wczyta informacje z tagu mp3 i umiesci ja w wybranym miejscu np c:\muzyka\autor\album rok\dany plik

AIMP + inne :

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … &AIMP+2.11

viewtopic.php?f=3&t=285913&hilit=+AIMP

viewtopic.php?f=3&t=268296&hilit=+AIMP

czlowieku. ja nie chce dodac tagu. chce na podstawie tagu przeniesc mp3 do katalogu

Najpierw zainstaluj, odpowiednio skonfiguruj, naum się i dopiero wydawaj opinię o programie oraz o człekach.

Przeniesiesz do jakiego chcesz katalogu Człowieku. :slight_smile:

takie przenoszenie to wiesz. ja mam kilka tysiecy mp3 do przeniesienia. nie interesuje mnie reczne przesuwanie i nazywanie katalogow. te tematy co dałeś to do nazywania mp3. aimpa mam od 6 mies, nie wiem co tam jest do uczenia… wole foobara. wiecej mozliwosci oferuje. masz prosta metode zeby to zrobic w aimpie to poprosze recepte.

Ja mam trochę więcej utworów mp3. :slight_smile:

AIMP -> Advanced Tag Editor -> Aktualizuj lub wybierz po lewej co chcesz -> PPM /prawym przyciskiem myszki/ Zaznacz wszystko -> Zmień nazwę Bez zmian lub ze zmianami -> zaznacz Przenieś pliki do zaznaczonego folderu.

Wcześniej możesz wpisać co chcesz i jak chcesz.

Widocznie jeszcze nie wiesz gdzie jest Advanced Tag Editor - szukaj ikonki w C:\Program Files\AIMP\AIMP2t.

Inne to AIMP2c oraz AIMP2r - zrób skróty.

Zmień swojego przestarzałego AIMP-a na najnowszą wersję.

Prościzna a takiego programu żeby za Ciebie wszystko sam zrobił to nie ma żadnego i nie będzie. :slight_smile:

/ nie wiem kto miał pierwszy AIMP-a ale to nieważne /.

kliknij :

00ff53419202c659m.jpg

rozkminione. troche nieciekawe ma ograniczenia. nie kopiuje jezeli mp3 ma tag w v1 i v2 oraz moglo by nie uwzgledniac wolnego miejsca przy przenoszeniu plikow na tej samej partycji. ale ogolnie git majonez… dzieki i pozdrawiam