Automatyczne usuwanie zawartości ze strony, auto zbadaj element xd

Witam

 

szukam dodatku do przeglądarki lub sposobu aby po wejściu na strone “anyfiles” usuwała się część, którą mogę usunąć w zbadaj element za każdym razem po wejściu na stronę lecz wiadomo…

 

 

chce aby automatycznie po wejściu na stronę usuwało się to:

 

 

Screenshot 2017-01-06 19-56-58.jpg

Po co kombinować? Na tej stronie jest dużo do blokowania i po co ma włazić niepożądana treść?

ae704f49b5382240med.png

Wystarczy ublock origin + disconnect. Wtedy jest jako tako. W ublocku originie zaznaczone te filtry:

ba7c6aaff4138be3.png

Jeszcze na dole zaznaczone POL: Polskie filtry.

Disconnect się nie ustawia.

 

Znaczy, przed zabawą z rozszerzeniami usuń ciasteczka z tej strony, bo mają zapisane wykrycie blokowania reklam. Dopiero potem instalujesz rozszerzenia, ustawiasz filtry w ublock origin, możesz jeszcze zaznaczyć filtry Malware domains. Tyle bez żadnego kombinowania w zbadaj element.

Bo wiesz próbowałem zablokować adblockiem:

 

Screenshot 2017-01-06 20-09-17.jpg

 

lecz całe okienko wideo zaznaczało zamiast tylko ten informacji.

 

 

Ale dobra poradziłem se w inny sposób ,  skrypt Greasemonkey:

 

// ==UserScript==

// @name Anyfiles

// @namespace Anyfiles

// @include http://anyfiles.pl/*

// @version 1.0

// @grant none

// ==/UserScript==

//

 

var kom = document.getElementsByClassName("adsUnbNotifer")[0];

kom.parentNode.removeChild(kom);

 

Adblock, to muł i przepuszcza dużo sponsorowanych reklamiarzy. Napisałem o ublock originie (dokładnie podałem filtry, żeby był lekki) + disconnect.

Na wstępie podczas zainstalowania adblocka, firefox staje się cięższy o ok 100MB RAMu. Potem dochodzi jakie 20MB RAMu na każdą nową otwartą kartę. Policz sobie, bo sam firefox bierze ok 200MB RAMu + 100MB na zainstalowany adblock, + 400MB RAMu na 20 otwartych kart i masz proces firefox.exe 700MB, a na stronie z filmem flashowym dochodzi proces container.exe.

Porównaj na stronie tego forum, ile u Ciebie bierze firefox z adblockiem, bo u mnie z ublockiem o i disconnect tak:

4d0cdccdfd486f0amed.png

Właśnie otworzyłem 25 kart i obciążenie firefoxa wynosi tyle:

c5370bf23c15225bmed.png

Nie chodzi o to, ile masz RAM na zmarnowanie, tylko o to, żeby firefox lekko śmigał.

Screeny są dla każdego, żeby każdy sam sobie sprawdził obciążenia i do czegoś porównał. Trzeba zapomnieć o ciężkim adblocku…