Automatyczne włączanie komputera

CZEŚĆ !!

Poszukuję programu do automatycznego WŁĄCZANIA KOMPUTERA

np o określonej godzinie.

Może ktoś się spotkał z takim

Dzięki za podpowiedż

No witaj !!

W biosie jest taka opcja,programów to raczej nie ma,są ale do wyłączania komputera.

Czy program switchoff ma na pewno funkcję włączania kompa czy tylko wyłączania ?

W biosie mam tylko możliwość ustawienia WAKE UP na OFF lub ON .

Nie mam pojęcie jak dopisać i gdzie godzinę tego budzenia

Dzięki za podpowiedź

Hey !!

Jakoś u mnie w biosie jest taka funkcja że mogę ustawić włączenie komputera o odpowiedniej godzinie i mogę jeszcze ustawić dzień miesiąca.Dodam że teraz mam płytę Asusa,poprzednio miałem Asrocka i tam tez była taka opcja.

Hey !!

hevet - ja wcale nie neguję, że masz taką opcję… Wiem, że są one umieszczane w BIOS’ach. Ja też taką mam - w płycie MSI. Ale skoro

to najprawdopodobniej nie ma tam żadnych dodatkowych ustawień. Z tego wniosek, że funkcja ta z dużym prawdopodobieństwem dotyczy właśnie przejścia systemu ze stanu oszczędności energii (…), a boot’owanie może występować pod inną nazwą… :wink: Musimy się tylko dowiedzieć pod jaką… :slight_smile:

PFF - możesz mi podać model i producenta Twojej płyty głównej ?? I czy zmieniałeś może w płycie BIOS’a ?? Sprawdzę, gdzie będzie można znaleźć ustawienie poszukiwane przez Ciebie… :wink:

Dimatheus

Dimatheus dla Ciebie wszystko

Właściwości płyty głównej:

ID płyty głównej 63-0100-000001-00101111-060502-iBRKDL_G$LY84510A_BIOS DATE: 06/05/02 16:58:00 VER: 08.00.00

Nazwa płyty głównej Intel Ashland D845GLAD

Nie wiem czy to wystarczy

ps. BIOS nie był zmieniany

A tak na marginesie gdzie to siedzi w Biosie w płytach MSI [mam drugi z tą płytą]

Hey !!

Dzięki za wszystko

Pozdrowienia

Nie ma sprawy !!

ID płyty głównej 02/16/2005-Springdale-G-6A79AM4ZC-00

Nazwa płyty głównej MSI 865PE Neo3-V (MS-7097)

Hey, hey !!

Wielkie dzięki

Pozdrowienia

JEST OK !!