Automatyczne wlączanie się strony www.searchterms.com

Witam ! Prawdopodobnie po zainstalowaniu nowej wersji antwirusa Avira przy korzystaniu z przeglądarki IE automatycznie po wpisaniu jakiegokoliwek adresu www otwiera mi się obok nowe okienko ze stroną http://www.searchterms.com. Moje pytanie jest takie co zrobić aby ta strona się sama nie właczała. Z góry dziekuje za odpowiedź

Powinno pomóc - pobierz na pulpit mały program portable http://www.programosy.pl/program,junkwa … -tool.html Powinien posprzątać, tylko na ten czas zamknij avirę. Na xp otwiera się normalnie, na win 7 PPM jako administrator. Tam będzie pisało - kliknij dowolny klawisz, potem czekaj, dopóki nie wyświetli się log z usuwania. Skąd ta avira z searchterms? Po drugie, usuń ciasteczka i wyczyść pamięć podręczną. Opcje internetowe/ogólne/ kliknij na ustawienia obok usuń/wyświetl pliki, widok zaznacz wszystko/plik - usuń.

talazar ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Zrobiłem wszysto o czym wyżej i nic, bez efektu. Sciagnałem program, przeskanowałem kompa, wyczyściłem cookies, historię przeglądania, pamięć podręczną itd.

Dodane 05.03.2013 (Wt) 20:05

Użyłem również CCleanera i nic

Jest sposób. Opcje folderów - pokaż ukryte pliki i foldery. Potem wyszukiwarka. Ta systemowa długo szuka, klikniesz w jedno i ponownie szukasz, więc pobierz małe portable na pulpit WiseJetSearch, wpisz słowo searchterms i wszystko usuwaj. potem to słowo wpisujesz regedit.exe w widok, znajdź, znajdź następne i co wyświetli się zaznaczone, usuwaj. Tyle razy znajdź następne i usuwaj, dopóki nie wyświetli się koniec wyszukiwania.

Ustaliłem w internecie iż jeden z internautów przy uzyciu Firefoxa też ma problem ze stroną serachterms.com i to tylko przy przeglądaniu stron onet. pl. O dziwo u mnie również problem pojawia się tylko na onecie. O co tu chodzi ?

Mam to samo. Problem dotyczy tylko Onetu. Pojawia się na wszystkich przeglądarkach (IE, Firefox, Opera). Próbowałem także Linuxa odpalanego z płyty CD. Efekt ten sam. Na Onecie wyskakuje okno searchterms.com.

Do ie - Kliknąć opcje internetowe, zawartość, autouzupełnienie, wyczyścić zaznaczenie formularze, wyczyść historię autouzupełnienie, potem dać OK, wyczyścić historię przeglądania i ciasteczka. Do innych przeglądarek - w opcjach - czyszczenie formularzy, autouzupełniania, ciasteczek i historii przeglądania.

Witam,

Mam pytanie czy problem ten pojawia się na jednym konkretnym serwisie Onetu czy może na różnych?

Informacja ta pomogłaby naszym administratorom w namierzeniu problemu.

Z góry dziękuję za informację

U mnie pojawia to się na

wiadomosci.onet.pl

biznes.onet.pl

eurosport.onet.pl

szukaj.onet.pl

Na innych serwisach jest spokój.

Czy okno z searchterms.com otwiera się za każdym razem po odświeżeniu strony?

U mnie za każdym razem.

U mnie wyskakujące okno pojawia się przy odwiedzaniu następujących seriwsów na onecie : wiadomości, sport, biznes, motoryzacja. To na pewno.Innych serisów nie czytam stąd też nie wiem