Automatyczne wlaczenie muzyki

Poszukuje programu ktory bedzie automatycznie odtwarzac muzyke o danej godzinie i sam ja wylanczal i powtarzal ta czynnosc kilka razy w ciagu dnia.

Złączono Posty : 22.01.2007 (Pon) 23:02

czy ktos zna taki program? potrzebny on jest mi poto aby w szkole w czasie przerw muzyka leciala, a nietrzeba bylo co przerwe chodzic do komputera i siedziec ciagle przy nim.

Takiego typowego raczej nie ma, jeśli chcesz to nastaw sobie budzik w kompie a jako dzwonek jakąś fajna MP3

tez o tym myslalem. czy np. program KalendarzXp byl by dobry to takich rzeczy? tylko niewiem czy da rade dzieki niemu kilka utworow odtwarzac

OT -> KOSZ :?

timera ma jet audio, na pewno można włączyć odtwarzanie o określonym czasie, nie wiem czy można wyłączyć(zepsuła mi sie duża skórka

jaudio, która ma tą funkcje, a mini jej nie ma), przed chwilą sprawdziłem

w podreczniku- można włączyć albo odtwarzanie albo zakończ odtwarzanie, ale nie to i to jednocześnie; może taką możliwość ma jet

audio plus, ale trzeba za niego zapłacić, w każdym razie możesz sprawdzić

Złączono Posty : 26.01.2007 (Pią) 9:40

skórka sie załadowała, wiec moge potwierdzić - nie ma funkcji startu o określonej godzinie, tylko po określonym czasie, wiec np. po przerwie nastawiasz na 45 min(akurat taki interwał ma!) i lekcje, chyba po raz pierwszy w Polsce, bedą trwały dokładnie 45 min, bo jaudio zagłuszy nauczyciela, potem wyłączysz i znów na 45 minut itd, przy czym oczywiście możesz ładować różne playlisty itd(albo zrób playlisty

dokładnie odpowiadające długości przerwy, wiec jak przestanie grać

to przerwa sie skończyła); samo nastawianie jest b.proste i trwa kilka

sekund

a moze jest jakis program ktory wylancza dzwiek a po okresonym czasie go znowu wlancza? Bo tak mozna by ustawic aby muza leciala caly czas.