Automatyczne wyłączenie sieci

Siemka,

wiecie co mam problem z siecią a mianowicie dokładniej z moim kompem. Otóż moja siostra kupiła sobie laptopa ma zainstalowanego windowsa 7 tak jak ja 64 bit. I wszystko było by fajnie gdyby nie to że przy kopiowaniu plików z mojego kompa na swój nagle przestaje przesyłać. Mianowicie jest tak że mój komp sam jakby wyłącza kartę sieciową odłączając internet i grupę domową. Nie wiem co może być tego przyczyną może macie jakieś rozwiązania czy ktoś z was już miał coś podobnego. Liczę na waszą pomoc. I z góry dziękuję.

Dodane stycznia 1st, 2011, 11:05 pm

macie już jakieś pomysły na ten problem ??

dodam że używam programu antywirusowego McAfee Internet Security - i chyba nie jest on przyczyną tego, bo zapory wyłączam i komputer siostry jest dodany do zaufanych.

Może macie jakieś pomysły jak to rozwiązać ??

napisz więcej o połączeniu , w jaki sposób połączone są kompy przez karty sieciowe , router(switch)

już udało mi się rozwiązać problem. odinstalowałem sterownik karty sieciowej i zainstalowałem ponownie. Puki co działa ok. Nie wiem jak z czasem ale mam nadzieję że problem jest już zażegnany :slight_smile: Dzięki za chęci :slight_smile: