Automatyczne wyświetlanie filmów z Youtube

Witam serdecznie,

poszukuję skryptu który będzie automatycznie pobierał filmy z wybranego konta na youtube i wyświetlał je na mojej stronie wraz z datą i czasem trwania… znacie może jakieś takie gotowe rozwiązania do tego?

Z góry dziękuje za pomoc:)

Lukasz

wow, dziekuje za informację :slight_smile: super :))

Dodane 07.06.2012 (Cz) 0:56

jak w tym kodzie pobrać obrazki z youtube??:slight_smile:

znalazłem np. tutaj: http://evita.com.pl/filmy.html ze mozna :slight_smile:

Na początek dodam, że właśnie wyczytałem, że są dwie wersje api, i aby korzystać z 2.0 (aktualnej) należy do adresów dodawać ?v=2. Poprzednio podawałem adresy bez tego dodatku, a o ile zdążyłem się zorientować trochę się one różnią. Oczywiście zalecam poprawić i dostosować jednak pod to aktualne :slight_smile: Sorry, nie pisałem nic wcześniej używając tego api.

Mając konkretny film, na przykład:

Takie rzeczy powiedzą Ci znane już adresy:

Adresy do miniaturek daje media:thumbnail z media:group.

Konkretnie znajdzie się tam to:

Ich budowa jest regularna. Każdy obrazek ma wygenerowane 5 miniatur (niektóre adresy są tylko innymi linkami). Jeżeli Cię interesuje konkretnie czas z którego miniatura została wykonana, to no i tak ten link musisz odwiedzić i zatrudnić SimpleXML, lub coś podobnego.

Dalej jest obrazek - miniatura domyślna, która jest powieleniem któregoś z [1-3].

Najprościej rozpoznać, która jest domyślna (jeżeli tego do czegoś potrzebujesz) porównując podane czasy wykonania.