Automatycznie blokowane porty TCP

Jak już pisałem w jednym poście, mam wysoki ping, lagi i rozłączanie internetu w godzinach popołudniowych i wieczornych.

Teraz mam w tym problem, że w podobnych godzinach coś automatycznie blokuje mi porty TCP wymagane do połączenia z serwerami różnych gier. Przy wyłączonej zaporze systemowej, firewallu w routerze i antywirusie również porty są zamknięte. W takiej sytuacji wszystkie gry online nie działają (problem z zalogowaniem). Poniżej załączam screena.

Dostawca internetu mówił że on nie blokuje żadnych portów i sugerował Malware na komputerze. W sumie może to być racja bo kiedyś po formacie komputera około miesiąc nie miałem takiego problemu. Antywirusa też nie mam jakiegoś porządnego. Ale tak jak mówiłem na początku, porty są blokowane popołudniu do nocy (nie każdego dnia) i dopiero następnego dnia rano  są odblokowane. To bardzo ogranicza moje korzystanie z internetu bo trzeba przyznać że jestem “graczem” a przez to nie ma sposobu się zalogować. Na screenie zaznaczyłem blokowane porty.

post-259528-0-31874500-1400409168_thumb.