Automatyczny restart i inny problem + logo do sprawdzenia

Witam jestem nowym userem i mam problem bo komputer sam sie restartuje czasami co 2 godziny czasami co 1 godzinę. Gdy np. przeglądam internet, oglądam film, gram to raz na czas pojawia mi sie pulpit (minimalizując zadania) i w tedy komputer sie zawiesza.

Oto log:

Proszę o pomoc!

W dodań/usuń programy proszę sprawdzić czy jest MyWebSearch. Jeśli tak to odinstaluj.

Usuń: (wszystko oczywiście robisz w trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu)

Pliki i foldery zaznaczone usuwasz ręcznie z dysku natomiast wpisy w HijackThis.

Restartowanie komputera może powodować naprawdę wiele rzeczy jak np:

  • Przegrzewanie się podzespołów

  • Złe podłączenie (np. zasilacza)

itp. Temat był omawiany wiele razy na forum więc sugeruję użycie forumowej wyszukiwarki. Na początek proszę pokazać mi temperatury, napisać jaki masz sprzęt i co robisz gdy się resetuje, czy pokazują się jakieś błędy etc.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=88838

Po wykonaniu w/w dajesz nowy log z HijackThis plus z SilentRunners.

Pojawił się problem ponieważ nie mogę usunąć folderu MyWebSearch. Żaden aktywny proces z tym folderem nie jest związany oraz jestem administratorem komputera. Jednak pojawia sie komunikat “Odmowa Dostępu”!

Louis555 a robisz to w awaryjnym ?

Ok. Usunąłem folder. SilentRunners pracuje jak skończy to na pisze loga.

Oto log z HijackThis:

Edit:

Log z SilentRunners:

Czysto :slight_smile:

Czekamy na Silenta :slight_smile:

Silent już jest! Czekam na oceną specjalisty. :slight_smile:

Otwórz notatnik i wklej w nim to:

Plik --> zapisz jako --> zmień rozszerzenie na wszystkie pliki --> zapisz pod nazwą FIX.REG

Odpal plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru i reset kompa :slight_smile:

Plik fix.reg dodałem do rejestru i usunąłem z pulpitu.

Wielkie dzięki za pomoc!