Automatyczny start aplikacji

Witam kolegów

Poszukuje programu który wgrany na kartę SD lub Pendrive po włożeniu do czytnika kart SD lub USB automatycznie załaduje mi program do pamięci, lub uruchomi ten program. Może to być np. zwykły eksplorer.exe. Próbowałem wgrywać na kartę plik autorun.inf albo autorun.ini ale one startują dopiero po tym jak wejdzie się na tą kartę, a ja potrzebuje uruchomić program odrazu gdy karta zostanie włożona do czytnika.

Wiem że może to wyglądać jak prośba o podanie namiaru na wirusa jednak w rzeczywistości potrzebuje takie działanie gdyż zablokowałem sobie nawigację na Windows CE 5.0 Core. Podczas uruchamiania aplikacji pewien skrypt ubija mi powłokę exporer.exe a ja potrzebuje ją na nowo uruchomić aby dostać się do systemu.

Czy ktoś ma jakieś pomysły jak to prosto rozwiązać?

twardy reset urządzenia

A może napiszesz coś więcej jak ten twardy reset ma przebiegać?

Z tyłu jest przełącznik włączenia wyłączenia navi, z boku przytrzymanie przycisku powoduje jego programowe wyłączenie.

Nie musze dodawać że ani jedna ani druga funkcja nic nie pomaga…

masz instrukcję? czytanie nie boli, w większości urządzeń przebiega to trochę inaczej, zazwyczaj długie trzymanie paru przycisków

nie napisałeś modelu ppc, wróżką nie jestem.

Kolego hINDUss dziękuję Ci że bierzesz udział w dyskusji.

Jednak nie zadawałbym tego pytania gdybym nie wyczerpał pozostałych alternatywnych form uzyskania informacji. Skoro mój post pojawił się w tym miejscu oznacza to że nigdzie w powszechnych źródłach ( ulotki, instrukcje, internet ) nie uzyskałem informacji jak zrobić HARD RESET którego te urządzenie fe facto nie posiada. Przytrzymanie bocznego przycisku powoduje wyłączenie urządzenia, po ponownym włączeniu pamięć UserFlash pozostaje nienaruszona.

Model nawigacji to ARISTO Voyager M700.

po szybkim googlu poddaje się, (pin 9, cośtam script :wink: )

navi fajne, dzwoń do aristo, powinni wiedzieć ;o)

albo kombinuj trzymać wyłącznik i soft reset, lub podobne kombinacje

życzę powodzenia.