Autoodtwarzanie w Win XP

Zawsze jak wsadzam płytkę czy kartę pamięci to wyskakuje mi okienko z różnymi opcjami (m.in eksploruj go). No i właśnie chcę żeby:

*Nie wyszukiwało tego autoodtwarzania bo przy płytce DVD trochę czasu spędza na to szukanie

*I żębym nie musiał wybierać akcji a odrazu otworzyło mi go w Eksploratorze windows,

Poprostu żeby było tak jak w Win 98 ;’]

xp-AntiSpy

Ustawisz to co chcesz i wiele wiecej:)

Heh, może jestem ślepy, ale nie znalazłem tam żadnej opcji dot. wyłączania tego czego kce… nakieruj mnie… Aha i jak zastosujue te opcje i odinstaluje program to te ustawiena dalej będą działać?

wystarczy poczytac:

plik9ya.jpg

Mozesz spokojnie usunac (ustawienia zostaja)

No racja :slight_smile: jednak …bardziej chodzi mi o to:

adadad2pj.jpg

Zeby to się nie pojawiało ażeby CD czy karta pamięci bez wyszukiwania “autostartowego” pliku, eksplorowało nośnik w Eksploratorze Windows

No i wlanie to tez nie bedzie sie pojawialo

Lub inny sposob:

kliknij " Nie podejmuj zadnej akcji i zaptasz:) “zawsze wykonuj wybrana akcje”

plik1yf.jpg

Nic to nie dało… dalej się to pojawia…

przeczytaj to

Podziałało, znaczy się nie pojawia się już nic… ale chcę żeby właśnie jak wsadzę CD albo kartę pamięci, to wyskakiwał mi eksplorator windows z zawartością nośnika

Jak widziałeś na moim zrzucie, nie mam czegoś takiago :expressionless: Alemiałem kiedyś coś takiego, pamiętam - ale czemu teraz nie mam to nie wiem ;/

Nie masz bo jak widze zainstalowales kompozycje Visty (pewnie jakas “niedorobiona”) i tu tkwi caly klopot