Autoodtwarzanie w Win XP

(Adamawa13) #1

Zawsze jak wsadzam płytkę czy kartę pamięci to wyskakuje mi okienko z różnymi opcjami (m.in eksploruj go). No i właśnie chcę żeby:

*Nie wyszukiwało tego autoodtwarzania bo przy płytce DVD trochę czasu spędza na to szukanie

*I żębym nie musiał wybierać akcji a odrazu otworzyło mi go w Eksploratorze windows,

Poprostu żeby było tak jak w Win 98 ;']

(wacek) #2

xp-AntiSpy

Ustawisz to co chcesz i wiele wiecej:)

(Adamawa13) #3

Heh, może jestem ślepy, ale nie znalazłem tam żadnej opcji dot. wyłączania tego czego kce... nakieruj mnie... Aha i jak zastosujue te opcje i odinstaluje program to te ustawiena dalej będą działać?

(wacek) #4

wystarczy poczytac:

plik9ya.jpg

Mozesz spokojnie usunac (ustawienia zostaja)

(Adamawa13) #5

No racja :slight_smile: jednak ...bardziej chodzi mi o to:

adadad2pj.jpg

Zeby to się nie pojawiało ażeby CD czy karta pamięci bez wyszukiwania "autostartowego" pliku, eksplorowało nośnik w Eksploratorze Windows

(wacek) #6

No i wlanie to tez nie bedzie sie pojawialo

Lub inny sposob:

kliknij " Nie podejmuj zadnej akcji i zaptasz:) "zawsze wykonuj wybrana akcje"

plik1yf.jpg

(Adamawa13) #7

Nic to nie dało... dalej się to pojawia...

(Matrix506) #8

przeczytaj to

(Adamawa13) #9

Podziałało, znaczy się nie pojawia się już nic... ale chcę żeby właśnie jak wsadzę CD albo kartę pamięci, to wyskakiwał mi eksplorator windows z zawartością nośnika

Jak widziałeś na moim zrzucie, nie mam czegoś takiago :expressionless: Alemiałem kiedyś coś takiego, pamiętam - ale czemu teraz nie mam to nie wiem ;/

(wacek) #10

Nie masz bo jak widze zainstalowales kompozycje Visty (pewnie jakas "niedorobiona") i tu tkwi caly klopot