Autoodtwarzanie

Witam.

Mam problem.

Po włożeniu plyty do napedu (np. z muzyka, filmamy, itp.) nie jest ona autoodtwarzania. W Moim komputerze nie widzę opisu plytu (nazwy woluminu). Kiedys mi to dzialalo. Wkladalem plyte i po chwili wyskakiwalo mi okienko z zawartoscia plyty lub okno wyboru akcji.

W opcajch autoodtwarzania mam zaznaczone: Monituj za każdym razem, jaką akcje wybrac.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam.

Spróbuj Start>Uruchom i wpisz gpedit.msc, po otwarciu okna kliknij dwa razy Szablony adminstarycjne(konfiguracja komp)>System i 6 pozycja od dołu Wyłącz funkcję autoodtwarzanie-zaznacz nie skonfigurowano i zobacz teraz…

mam ustawione na ‘nie skonfigurowane’…

Jezeli nic samemu nie majstrowałeś z Autoodtwarzaniem to napewno zrobiły to programy typu Deamon, Alcohol, CDClone itd.

Sprawdz w Rejestrze jakie masz wartości AutoRun i NoDriveTypeAutoRun i napisz tu lub wklej screena

no, mam zainstalowanego Daemona…

co mam w tym przypadku teraz zrobic?

Złączono Posta : 19.09.2006 (Wto) 18:00

autorun 0x00000000 (0)

NoDriveType… - 0x00000091 (145)

Co do Deamona to nie pamiętam, ale chyba w opcjach tego programu jest mozliwość wyłączenia lub włączenia. Jednak za kazdym razem jak będziesz nagrywał to wyłączy autoodtwarzanie.

Sprobuj zaaplikować ten kod, otwórz Notatnik i wklej to:

Plik => Zapisz jako => *.* Wszystkie pliki => zapisz jako FIX.REG, na utworzony plik klikasz dwa razy i OK. Restart komputera

Wczesniej Deamon Tools wyłączasz z zasobnika systemowego tzn. aby nie startował razem z systemem.

dzieki!

dziala. :slight_smile: