Autopatcher XP czerwiec czy lipiec?

witam… dreczy mnie jedna rzecz… na stronie http://www.autopatcher.com.pl sa pewne opisy dotyczace plikow do sciagniecia…

Pobierz AutoPatcher XP:

Start [wersja specjalna zawierająca wszystkie dodatki]:

Wersja ta jest zalecana tylko dla “świeżego” systemu

AutoPatcher XP Czerwiec 2007 Start - serwer: [akk.net.pl]

AutoPatcher XP Czerwiec 2007 Start rozmiar pliku: 624 MB (bajtów: 654 759 151)

Full:

AutoPatcher XP Lipiec 2007 Full - serwer: [akk.net.pl]

AutoPatcher XP Lipiec 2007 Full - serwer: [programs.pl]

AutoPatcher XP Lipiec 2007 Full - serwer: [softmania.pl]

AutoPatcher XP Lipiec 2007 Full - serwer: [idg.pl]

AutoPatcher XP Lipiec 2007 Full rozmiar pliku: 360 MB (bajtów: 378 529 658)

i teraz moje pytanie… co wkoncu zainstalowac ? autopatchera z czerwca czy lipca ? bo z czerwca wazy znaczaco wiecej jak opisane a z lipca mniej choc jest to najnowsza paczka… to teraz czekam na Wasze opinie czy z czerwca + Aktualizacja:

AutoPatcher XP Lipiec 2007 Aktualizacja wersji Full i Lite - serwer: [akk.net.pl]

AutoPatcher XP Lipiec 2007 Aktualizacja wersji Full i Lite - serwer: [programs.pl]

AutoPatcher XP Lipiec 2007 Aktualizacja wersji Full i Lite - serwer: [softmania.pl]

AutoPatcher XP Lipiec 2007 Aktualizacja wersji Full i Lite - serwer: [idg.pl]

AutoPatcher XP Lipiec 2007 Aktualizacja rozmiar pliku: 27,6 MB (bajtów: 29 041 377)

czy z lipca + aktualizacja… pozdro for all i wielkie dzieki z gory za pomoc…

To jest wersja zawierająca dużo dodatkowych programów i jak napisali dla nowo zainstalowanego systemu,jak nie instalowałeś co dopiero Windowsa to wybierz wersje z lipca,a jak już instalowałeś Autopatchera w zeszłym miesiącu to wystarczy tylko aktualizacja.

no w sumie to nie mam nowo instalowanego systemu… ale zamierzam zrobic format wiec bedzie swieza kopia… to jak ? dla mojej swiezej kopii czerwiec + aktualizacja czy bez aktualizacji czy moze lipiec 9+ aktualizacja ? pozdro…

Gregori użyj lepiej Windows update a nie instalujesz te …

A jeśli już instalować to wersje Lite.

Zawiera same aktualizacje i nic poza tym.

AutoPatcher 2000 Lipiec 2007 Lite rozmiar pliku: 111 MB (bajtów: 116 980 069)

Po zainstalowaniu, jeżeli nie usuniesz plików instalacyjnych w kolejnych miesiącach wystarczające będzie ściąganie samych aktualizacji.

no dobra to wychodzi na to ze autopatcher xp lipiec 2007 lite + update a nie czerwiec… hm… ale wlasnie jak Lazikar wczesniej wspomnial ze lepszy jest windows update od tego… i to nastepna taka opinia z wielu jakie czytalem na roznych forach… wiec teraz sam juz nie wiem… chce zrobic format zainstalowac oryginalnego xp pro + sp2 ale nie wiem co dalej teraz… windows update czy autopatcher…

Ustawiasz automatyczne aktualizacje i masz problem z głowy.

System aktualizuje Ci się na bieżąco.

Ja bym się ani chwili nie zastanawiał.

no to jednak windows update :wink: dzieki Panowie za pomoc w wyborze :wink: