Autorun.exe zawiesza się przy instalacji gry Stronghold 2

Witam,

Problem wygląda następująco: próbuje zainstalować sobie grę Twierdza 2 Delux (na początku pirata ale był błąd pomyślałem oryginała kupie będzie ok - ale nie jest) i w momencie kiedy ładuje się autorun wyskakuje błąd (dodam że wersja piracka instalowała się normalnie tylko odpalić nie chciała)

Podpis problemu:

Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH

Nazwa aplikacji: Autorun.exe_unknown

Wersja aplikacji: 0.0.0.0

Sygnatura czasowa aplikacji: 433c1122

Nazwa modułu z błędem: Autorun.exe

Wersja modułu z błędem: 0.0.0.0

Sygnatura czasowa modułu z błędem: 433c1122

Kod wyjątku: c0000005

Przesunięcie wyjątku: 00006398

Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7600.2.0.0.256.1

Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

Dodatkowe informacje 1: 4208

Dodatkowe informacje 2: 42089e10e6ea373e44a0401cd6a14834

Dodatkowe informacje 3: 4795

Dodatkowe informacje 4: 47952bbcddaed6090558ae4f414b6ffb

Mój komputer:

Windows 7

ADM Athlon 64 Processor 3000+ 1.90GHz

4BG RAM

NVIDIA GeForce 9400 GT

Zrobiłem już aktualizację Frameworka oraz wykonałem “czysty restart” (znalazłem w google takie właśnie porady ale nic nie dały)

Z góry dziękuję za pomoc.

znalazłem w google info że polecają skopiować na dysk i uruchomić z dysku instalacje :slight_smile: może pomoże to :slight_smile:

Witam

Ta gra może nie być obsługiwana przez Win7. :stuck_out_tongue:

To może niech spróbuje uruchomić ją w trybie zgodności z winXP albo Vista?

Może włączyć, ale zakładam, że to wie. :slight_smile:

Uruchamiać w trybie zgodność z wcześniejszymi windows’ami już próbowałem :stuck_out_tongue: niestety efektów brak

Dodane 03.08.2011 (Śr) 20:38

Kopiowanie na dysk też niestety nie pomaga :confused:

Jaką masz wersję win7?

Jeśli profesional, Ultimate, albo Enterprise, to możesz zainstalować tryb Windows xp.To nie jest tryb zgodności z xp, tylko maszyna wirtualna z uruchomionym WinXP, więc jeśli to jest niekompatybilność z Win7, to gra powinna pójść w ten sposób.Tylko maszyna wirtualna nie wykorzysta wszystkich zasobów sprzętowych komputera, więc gra może się zacinać.Obecnie nie przychodzi mi do głowy inne rozwiązanie.

Sprawdź tak może (ja mam tak z coverem CD-ACTION). Wrzuć płytkę. Nie próbuj instalować. LPM Mój komputer. Następnie PPM na dysk gry. Otwórz. I z poziomu gry zamiast autorun to setup. Mi pomaga.

Mi wyskakuje błąd, gdy chce z autorun’a pojechać, ale o całkiem innej treści. :slight_smile:

Dziękuję :slight_smile:

Zdalne odpalenie setup’u pomogło :slight_smile:

namarin , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Przyznam że dość pobieżnie, ale zapoznałem się ze stronami do których kierują linki, liczę iż to taką właśnie zmienię chodziło.

Jaką masz wersję systemu?