Autostart - automatyczne dawanie priorytetów

Witam chciałbym wiedzieć jak dać do autostartu np.: Skype i aby uruchamiał się z priorytetem “poniżej normalnego”. Tak samo inne programiki, a grzebania w rejestrze się nie boje w razie co mam kopie rejestru.

A i znalazłem w internecie takie coś http://winoptymalizacja.republika.pl/ar … c-ram.html proszę o wyliczenie mi tego gdyż nie wiem czy dobrze to liczę. Mój ram 1024. Proszę o wyliczenie z 1022mb ram (Karta graficzna bierze mi 2mb) i 95%.

Jest tam również o przyśpieszeniu internetu. Czy to działa? Bo nieraz mam tak że ściągam np.: patch do gry i leci mi te 120kb/s i nagle 80 lub mniej i spowrotem 120kb/s

Istnieje odpowiednia wtyczka do systemowego menedżera zadań, która pozwala na zapisanie ustalonego priorytetu, tak aby był on automatycznie odtwarzany przy każdym ponownym uruchomieniu programu w danym komputerze:

Wtyczka nazywa się Prio, działa w XP/Vista i jest do ściągnięcia tutaj

Poza wspomnianą funkcją, dodanie owej wtyczki daje jeszcze inne bonusy:

  1. [*:2pzapick]Ulepszone wyświetlanie procesów. Wyróżnienie kolorem plus tooltip po najechaniu na proces, w którym wyświetla się ścieżka dostępu do procesu oraz jego nazwa i producent. Prio w dymku pokaże nazwę usługi / usług (Hosting Services), które są podczepione pod dany svchost.

(na podstawie searchengines.pl)

Dziękuje do zamknięcia.