Autostart FlashGeta na koncie z ograniczeniami

Na koncie admina zainstalowałem FlashGeta i skonfiguowałem, by uruchamiał się z systemem. Jednak na koncie siostry (konto z ograniczeniami) FlashGet też odpala się z Windows. W opcjach odznaczyłem autostart FlashGeta, ale mimo to startuje. Jak mogę zrobić, aby na koncie siostry nie uruchamiał się z Windows?

jak ustawisz z admina autostart programu to przy poprawnym skonfigurowanym systemie zwykly user nie ma prawa zapisac wprowadzanych danych,czyli kopia programu uruchania sie przy logowaniu kazdego usera. Rozwiazanie jest very simply. Odznacz autostart FG w jego opcjach,usun wpisy z autostartu systemowego x:\documents and settings\all users\Menu start\startup lub autostart, utworz skrot do FG w x:\doc & sett\uzytkownik_ktoremu ma sie uruchamiac\startup ,sprawdz w cmd msconfig czy aby na pewno nie ma FG w uruchamianych. Jest tez taki progs ,chyba Startup Manager 2.0 , ktory umozliwia uruchomienie programow np jako konkretny user lub usluga systemowa,ale raczej poradzisz sobie bez niego.