Autostart klawiatury Win 10

Witam. Doprowadza mnie to do białej gorączki, jak wyłączyć tą klawiaturę link: [link na YouTube]Link do filmu na YouTube - filmik nie jest mój, ale o tą klawiaturę chodzi, włącza mi się to cholerstwo przy autostarcie, to chyba klawiatura pisma odręcznego, ale mam to wyłączone, nawet Pióro i funkcja Windows Ink też wyłączona, takie rzeczy dzieją mi się po ostatniej dużej aktualizacji Windows 10. A menadżerze zadań w okienku uruchamiania nie ma wielu programów w CCleanerze też nic z tych rzeczy. Zauważyłem że klawiatura zaczęła się uruchamiać kiedy pierwszy raz podłączyłem tablet Wacom. Tak mnie to denerwowało że zrobiłem przywracanie obrazu systemu i na nowo aktualizacja, po pierwszym podpięciu tabletu to samo, start systemu i zaraz po zalogowaniu pokazuje się klawiatura ekranowa. Wprawdzie przy pierwszym kliknięciu myszy poza nią w pulpit, klawiatura znika, ale to strasznie wkurzające. Nie mam ochoty znowu robić przywracania obrazu systemu, bo jako grafik komputerowy korzystam z tabletu. Gdzie to dziadostwo wyłączyć?

Był jeszcze jeden taki wątek po aktualizacji do FCU i raczej nowego rozwiązania nie ma.

Znany problem w buildzie 1709 - też to przerabiałem ale znalazłem rozwiązanie na sieci.

Możesz - uruchomić menedżer zadań i w zakładce procesy wyszukać “klawiatura i coś tam” - jak zabiejesz ten proces to już po restarcie/wyłączeniu się nie pojawi

Lub

wyedytować odpowiedni klucz w rejestrze:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Holographic
do zmiany lub utworzenie jest “FirstRunSucceeded” (32-bit DWORD) - wartość 0

Też znalazłem, nie trzeba nic robić w rejestrze. Ale dzięki wielkie za poświęcony czas.
Panel sterowania -> Narzędzia Administracyjne -> Usługi -> Usługa klawiatury dotykowej i pisma podręcznego - w ustawieniach trzeba wyłączyć, też znalazłem w necie.

thks zadzialalo