Autostart neostrady w VISTA?

Jak skonfigurować viste zeby neostrada sie uruchamiala po zalogowaniu?

Dawniej wystarczało dodanie aplikacji do Autostartu

Menu Start/Programy/Autostart

Tylko jedno pytanie - po co ?

Problemy ze startem Autostrady

znacząco opóźniają start systemu

ale denerwuje mnie ze musze wciskac za kazdym razem polacz :slight_smile:

nie musisz koniecznie używać aplikacji TP do łączenia się z internetem

z nią są same problemy

nie mam alikacji tp pod wiste. tylko same sterowniki do modemu i otwiera mi sie okienki “internet adsl” i musze wcisnac wybierz numer zeby ustanowic polaczenie

przez USB masz czy przez Ethernet?

jesli USB

tworzysz plik textowy rasdial.bat

w pliku dajesz

rasdial “nazwa polaczenia” login_uzytkownika haslo_uzytkownika

potem dodajesz do autostartu

lub dajesz harmonogram i tam wpisujesz to jaka parametry i komende przy każdy uruchomieniu

bylo to juz tu… poszukaj watka

Mam usb. Ale czy ten plik tekstowy wrzucony do autostartu nie bedzie sie tylko otwieral i to wszystko?

Wystarczy wrzucić nazwe połączenia do Autostartu, a nastepnie w właściwościach nazwy połączenia, w zakładcze Opcje odznaczyć wszystko oprócz Wyświetl wskaznik postępu w trakcie połączenia.

Zanim uruchomisz komputer to jakiś moment muszisz odczekać bo to nie jest tak od razu, ale działa ja tak mam.

moze jakis screenshot :slight_smile: ?

Po co i czego screenshot?

bo nie zabardzo wiem o co biega. mam ikonke na pulpicie"internet adsl i wrzycona do autostart ale jak uruchamia sie vista to i tak musze wcisnac wybierz numer a ustanowic polaczenie

Wchodzisz we właściwości swojego połączenia, czyli prawym myszki na to twoje połączenie jesli znajduje się na pulpicie, jeśli w autostarcie to prawym myszki i Otwórz lokalizacje pliku, a następnie prawym myszki na to połączenie własciwości i zakładcze Opcje , Opcje wybierania odzanczasz wszystko oprócz Wyświetl wskaznik postępu w trakcie połącznia.

Wydaje mi się ze dosyć jasno masz podane teraz. Mam nadzieje ze pomogłem. Zycze powodzenia.

teraz jest ok. wielkie dzieki. teraz zajarzylem :slight_smile: