Autostart Outlook Express Poprzez Nortona

Witam. Mam Norton Internet Security 2005 PL. Program uważam za dobrze skonfigurowany… Jednak jakiś czas po starcie systemu włącza mi się okno logowania do Outlook Express. Zobaczcie, ikonka pochodzi od programów Symanteca. Może to cośod Norton AntiSpam? Ale jak zmienić, by to sięnie włączało? Czekam na odpowiedź!

profileoe.jpg

Moze pomoze wyłączenie integracji anti spam z Outlok Expres. W opcjach AntiSpam. :smiley:

  1. Najprościej i najszybciej ( ok.1 - 2 min. ) : kliknij zarządzaj tożsamościami,postępuj zgodnie z instrukcjami i skonfiguruj ten program do końca ponownie.Twoje dane nie zostaną zmienione.Nastąpi koniec autowłączania.

Od wersji Norton 2005 opcja ta jest włączna automatycznie , aż do momentu dokończenia konfiguracji programu pocztowego i w ramach tzw.

bezpieczeństwa wtórnego ( przy NIS 2005 wyłącz wbudowany firewall systemowy - nie powinny się dublować dwie ściany ogniowe,gdyż w niektórych sytuacjach może to zakłócać pracę Twojego wybranego programu NIS 2005).

  1. Polecenie do uruchomienia w/w jest wydawane na samym początku każdego włączenia systemu MS Windows XP z poprawką drugą.

Jeżeli chcesz , to możesz , podkreślam możesz - ale po co , patrz pkt 1 ,

wyłączyć to polecenie np. programem Startup Inspector for Windows, dział programy lub np.http://www.nowe.pl

Pozycja ta to : OSA9.EXE

Polecam pierwsze proste i minutowe rozwiązanie.

A gdzie te instrukcje? Klikam zarządzaj i co? Co mam tam ustawić?

To usunąć z autostartu?

Ale jak wyłączę integrację, wtedy nei będę miał AntiSpama w Outlok Express?

No nie będziesz miał niestety zinegrowanego. :?

Możesz wpisać hasło i nazwę. :smiley:

Profilu? Już dawno jest. :?

a czy masz problem z ikonami??? które zmieniaja wygląd itd???

Nie.

Dalej nie wiem, co zrobic z tym OE. :frowning: