Autostart PopTraya

Witam!

Zainstalowałem PopTraya 3.03, ale nie uruchamia mi się przy starcie systemu (Windows 2000). Czy jest na to jakiś sposób?

Pozdrawiam

W ustawieniach masz możliwość ustawienia aby uruchamiał się przy starcie. :smiley:

W opcjach mam zaznzczone “Sprawdzaj nową pocztę przy starcie” oraz “Uruchamiaj zminimalizowany”. Nic innego o starcie (np. “Uruchamiaj przy starcie systemu”) tam nie znalazłem.

To może nie ma :?. Chyba jedynym wyjściem będzie ręczne wrzucenie go do autostartu :lol:

Jak nie ma. Musisz mieć zaznaczone uruchamiaj zminimalizowane przy starcie i musi startować. Zobacz czy program w autostarcie utworzył skrót do C:\Program Files\PopTray\PopTray.exe :smiley:

Jak nie to musisz utworzyć taki.

Mam wersję 3.0.3 i nie ma tam opcji: 'Uruchamiaj zminimalizowane przy starcie". Autostart mam pusty i nie mam pojęcia, jak utworzyć ten skrót. Gdy skopiowałem plik PopTray.exe i wkleiłem go do Autostartu, to program się uruchamiał, ale bez wprowadzonych w opcjach ustawień i nie widział innych języków oprócz angielskiego.

A ja zainstalowałem wersję 3.0.1 i mam tylko że jest tylko napisane uruchamiaj zminimalizowany, więc napewno w twojej wersji też jest.

poptray.jpg

Tak, jest i mam zaznaczone i nie startuje.

To musisz utworzyć skrót PPM>>Nowy>> Nowy skrót wskazujesz lokalizacje poptray.exe “C:\Program Files\PopTray\PopTray.exe” A w polu rozpocznij w wpisujesz “C:\Program Files\PopTray” :smiley:

No i nareszcie hula! !!