Autostart - proces się nie uruchamia

Witam,

pomimo zaznaczenie w msconfig procesów, które chcę by uruchamiały się ze startem systemu nie wszystkie się odpalają. W Revo Uninstaller mają one status NIE PRACUJE i muszę je aktywować ręcznie mimo, że są dodane do autostartu. Co zrobić, żeby się odpalały przy stracie systemu?

Typuję, że należy wyłączyć kontrolę konta użytkownika i wtedy zobaczyć. Najprawdopodobniej UAC je blokuje

Kontrola jest wyłączona. Poza tym to są procesy HP a takiego mam lapka. Z początku odpalały się normalnie.

W takim razie zajrzyj do usług i prawym klawiszem myszy na danej usłudze, którą chcesz uruchomić/właściwości/ogólne/tryb uruchomienia na automatyczny a dodatkowo zakładka “odzyskiwanie” i ustaw “uruchom usługę ponownie” w każdej z trzech zakładek “pierwsze, drugie i kolejne uruchomienie”

w usługach jest tylko jeden program ale klikniecie prawym przyciskiem nie wywołuje menu kontekstowego :frowning: Chodzi mi o HP MediaSmart SmartMenu, HP Health Check Scheduler oraz IDT PC Audio

Przejrzyj w dzienniku zdarzen systemu czy nie rejestruje zadnych blędów związamych z uruchomieniem tego procesu

komputer----ppm----zarządzaj