Autostart

Witam

Mam bardzo dziwny problem

Chce usunąć Skype z autostartu. Robie tak: odznaczam lub daje usuń w TuneUp i msconfig i nie powinno go uruchamiać a uruchamia, po ponownym wejściu do programu TuneUp Skype znowu jest zaznaczony. I w programie Skype też jak zaznacze w Opcjach żeby nie uruchamiało i dam zastosuj, to też po ponownym wejściu do Opcji jest zaznaczony…

tuneupmenedzerautostarthd6.jpg

Co to może być…

tofal

Pierwsze - logujesz się na konto administratora ?

Pozdrawiam

Otwierasz Skype->narzędzia->opcje->zaawansowane->i odznacz “uruchamiaj skype przy stracie systemu”

po tem możesz usunąć z autostartu

tofal a w ustawieniach / opcjach Skype masz odznaczone Uruchamiaj Skypa Prz Starcie Windowsa?. Narzędzia > Opcje > Zaawansowane sprawdz czy masz zaznaczoną tą opcje, jak masz zaznaczoną to odznacz daj Zapisz i to wszystko.

po pierwsze jestem na koncie administratora zalogowany, po drugie też patrzyłem przez to:

Skype->narzędzia->opcje->zaawansowane->i odznacz “uruchamiaj skype przy stracie systemu”

może autopatcher lub coś podobnego…

Jeśli Auto Patcher, to może zainstalowałeś coś w rodzaju programu Autoruns. Jest tam chyba taki program, a z doświadczenia wiem, że dobrze blokuje zmiany w Autostarcie.

to może tradycyjnie sprawdzić w msconfig

Proszę zmienić temat postu na konkretny,opcja zmień i popraw.JNJN

W programie autopatchera --> Autoruns dzieje się tak samo jak w TuneUp-menedżerze autostartu i msconfig

85e063cf1518fb55.jpg

Odznaczam Skype lub daje Delete i restart i znowu się pojawia Skype a nie powinien…

tofal byłeś o cośproszony przez JNJN.

Poza tym - kolor zielony jest zarezerwowany dla Moderacji. Część Twojej wiadomości edytuję i wstawiam samo pogrubienie