Autostart

Cześć Wam wszystkim.

Wczoraj powiedzieliście mi jak mam zrobić zdjęcie pulpitu i udało mi się.

Dziś zrobiłem takie zdjęcie u kolegi na komputerze które przedstawia okienko autostartu w msconfig. Jest to zapisane w Paincie czyli obraz - mapa bitowa . Wszystko by było lux tylko ja teraz nie wiem jak to wkleić tu na to forum bo chiałem żeby mi ktoś powiedział co można tam wyłączyć ażeby się nie uruchamiało właśnie w autostarcie…

Podajcie jakieś instrukcje… :frowning:

Pozdrawiam :slight_smile:

:roll: to może spisz te 16 programów i przeklep je tutaj - wtedy nie musisz nic wkjejać

stachan Takie rady to pozostaw dla siebie. :!:

luki a wiec aby umieścic go tutaj obrazek musi się znaleść na serwerze. Najlepszym sposobem na to będzie skorzystanie z darmowego. Masz go pod adresem

:arrow: http://www.imageshack.us/

Kliknij przeglądaj wskazujesz obrazek i klikając host it wstawiasz na serwer. Na stronie zobaczysz adres który będzie adresem pliku. Aby wstawić go tu musisz miedzy wstawić ten adres.

Najlepiej zmień obrazek na JPG. :smiley:

autostart8fu.png

Nie wiem czy dobrze zrobiłem Lazikar - postępowałem w/g twojej instrukcji… jak coś to mnie jeszcze doucz… :slight_smile:

No i ja widzę ten obrazek - czyli okienko autostartu mojego kolegi . Teraz proszę o wskazówki co można tam wyłączyć . Offisa już wyłączyliśmy bo to wiedzieliśmy… :smiley:

Według mnie mozecie wyłączyc wszystko oprócz avasta :wink:

No a ja dalej nie mam pewności … co i jak … :?

Serek czy jak wyłączymy wszystko to aby na pewno będzie dobrze ???

Czy system będzie dobrze działał ???

:roll: Spokojnie luki co by tam nie było w tym autostarcie to można wyłączyć oprócz antyvirusa.

Tak już się porobiło na świecie, że każdy producent ładuje swoje dzieło do autostartu zupełnie niepotrzebnie, gdyż nie zawsze używamy tych aplikacji a zapominamy odptaszkować tę wątpliwie użyteczną funkcję podczas instalacji.

Jeśli coś wywalisz z autostaru to zawsze możesz ruszyć z traya albo z pulpitu, albo start --> programy.

Zostaw tylko antywirusa i może jakiś program lub programy, których ZAWSZE używasz po każdorazowym odpaleniu peceta. System na pewno będzie działał.

Gdyby nawet cos sie działo a w to nie wierze to uruchomisz tryb awaryjny i zaznaczysz :wink:

Dzięki serdeczne wszystkim za odpowidzi …

W poniedziałek będziemy coś działeć z tym … :lol:

Temat można zamknąć … :smiley:

Za takie rady to dziękujemy kolego stachan.

Nawet u niego nie można wyłączyć wszystkiego,bo urządzenia mogą przestać pracować i potrzebne aplikacje uruchamiane przy starcie kompa, a wpływające na jego prace i bezpieczeństwo .

Wyłącz spokojnie 9 i 10 i 12 pozycje licząc od góry,reszte zostaw