Autostart

(Jarek Jone) #1

Witam!

Wszystko zaczęło się z 2 miechy temu... zainstalowałem sobie jakiś programik do Autostartu i w nim ustawiłem że: wszystkie sterowniki itd włączają się od razu a tam gg po 10 sek i połączenia bezprzewodowe po 40sek.. wszystko mi pasował tylko ostatnio zrobiłem porządek na kompie i on się włącza błyskawicznie tylko te połączenia po 40sekundach grrr i do tego czasu nic nie mogę zrobić

Najgorsze jest to, że nie przypominam sobie nazwy programiku ;/

Jak to odwrócić ??

(C Kamil) #2

Wywaliłeś ten program? Bo nie rozumie... to sprawdź w autostarcie nazwe tego programu.. msconfig...masz tyle programów że nie pamiętasz który do czego służy?... może chodzi Ci o program StartDelay?

(Jarek Jone) #3

Ok program znalazłem, ale dalej połączenie sieci bezprzewodowej mi się włącza długo po reszcie...

I drugi problem w autostarcie mam avasta ale w ikonkach go nie mam.. w procesach jest.. Co zrobić by był widoczny w ikonkach w prawym dolnym rogu ekranu ?

(Kolmar) #4

viewtopic.php?f=2&t=268127&st=0&sk=t&sd=a&start=15

(Jarek Jone) #5

Zrobiłem co mówiliście :smiley: Ale nie działa... tak samo jest z kalendarzem XP gra radio a go nie ma :smiley:

A więcej się nie połaie co jeszcze mi chodzi...

(lazikar) #6

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gifprzy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.