Autosugestia w google

hej, mam taką sprawę , onegoś czasu ni z gruszki ni z pietruszki kiedy wchodziłam w neta i coś szukałam w googlach to w pasku wyszukiwania pojawiały się autosugestie do wyszukiwania na zielono… a ostatnio robiłam czyszczenie kompa ze śmieci i po tym mi to zniknęło a to przyznam pomocne było. Szukałam w necie coś na ten temat , znalazłam coś o google toolbar mam to zainstalowanie na firefoxie ale nie ma tej autosugesti… Wie ktoś może jak to przywrócić ? Pozdrawiam :wink:

PPM na google toolbar -> [ptaszek] przy wyświetl podpowiedzi

ok działa ale w pasku narzędzi w górnej części okna , a wcześniej normalnie w głównym oknie wyszukiwania na stronie google.pl na środku tam gdzie pasek jest miało być … no ale ok … dzięki

Google.pl->Małym druczkiem Ustawienia->Wyświetlaj podpowiedzi.

No właśnie chodzi o to że to wszytko mam ustawione na wyświetlanie ale i tak nie działa… a gdzieś wyczytałam że google zrezygnowało z tych podpowiedzi … prawda to ?

Nie prawda. Działa pięknie jak dawniej: http://odsiebie.com/pokaz/4257389—f5c4.html

Sprawdź czy masz włączoną obsługę “ciasteczek” w przeglądarce. Na jakiej przeglądarce masz ten problem?

Do Firefoxa polecam dodatek “Customizegoogle” https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/743 - po jego zainstalowaniu wejdź w ustawienia dodatku i skonfiguruj go zgodnie z własnymi wymaganiami.

o dzięki… no właśnie tego “Customizegoogle” nie miałam to dlatego… już mam i działa :wink: Dzięki serdeczne :wink: Pzdr :wink: