Autosugestia w google


(Madzia26107) #1

hej, mam taką sprawę , onegoś czasu ni z gruszki ni z pietruszki kiedy wchodziłam w neta i coś szukałam w googlach to w pasku wyszukiwania pojawiały się autosugestie do wyszukiwania na zielono.. a ostatnio robiłam czyszczenie kompa ze śmieci i po tym mi to zniknęło a to przyznam pomocne było. Szukałam w necie coś na ten temat , znalazłam coś o google toolbar mam to zainstalowanie na firefoxie ale nie ma tej autosugesti... Wie ktoś może jak to przywrócić ? Pozdrawiam :wink:


(patrx95) #2

PPM na google toolbar -> [ptaszek] przy wyświetl podpowiedzi


(Madzia26107) #3

ok działa ale w pasku narzędzi w górnej części okna , a wcześniej normalnie w głównym oknie wyszukiwania na stronie google.pl na środku tam gdzie pasek jest miało być ... no ale ok .. dzięki


(Chillout) #4

Google.pl->Małym druczkiem Ustawienia->Wyświetlaj podpowiedzi.


(Madzia26107) #5

No właśnie chodzi o to że to wszytko mam ustawione na wyświetlanie ale i tak nie działa... a gdzieś wyczytałam że google zrezygnowało z tych podpowiedzi ... prawda to ?


(Cedar) #6

Nie prawda. Działa pięknie jak dawniej: http://odsiebie.com/pokaz/4257389---f5c4.html

Sprawdź czy masz włączoną obsługę "ciasteczek" w przeglądarce. Na jakiej przeglądarce masz ten problem?

Do Firefoxa polecam dodatek "Customizegoogle" https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/743 - po jego zainstalowaniu wejdź w ustawienia dodatku i skonfiguruj go zgodnie z własnymi wymaganiami.


(Madzia26107) #7

o dzięki.. no właśnie tego "Customizegoogle" nie miałam to dlatego.. już mam i działa :wink: Dzięki serdeczne :wink: Pzdr :wink: