Autoukrywanie - czy jest możliwość modyfikacji

Witam

Mam małe zapytanie odnośnie działania autoukrywania taskbara. Pracuję na laptopie i bardzo cenię sobie dodatkową przestrzeń, którą mogę osiągnąć dzięki autoukrywaniu paska zadań - zawsze to parę pikseli więcej. Jednakże irytuje mnie pewna rzecz. Mając odpalony np. komunikator WTW*, w momencie gdy ktoś do mnie pisze owy ukryty pasek wyłania się na siłę na pierwszy plan. Jest to trochę rozpraszające. Co prawda mogę po prostu odznaczyć sobie “trzymaj pasek zadań na wierzchu” lecz wtedy szybkie przełączanie między nim (z własnej woli) jest uciążliwe i kończy się powrotem do pulpitu, aby go znaleźć.

Cała sytuacja jest spowodowana zapalającą się “diodką” na pasku zadań przy kontakcie z którym rozmawiam - po prostu windows ukazuje swoją zmianę/aktywność. Zatem moje pytanie tyczy się właśnie jego działania - czy jest możliwość wyłączenia tych “migających/zapalających się” powiadomień danej aplikacji na taskbarze? Tak, aby również działały w ukryciu? Komunikator i tak daje mi swoje powiadomienia w postaci ciągłych chmurek, które działają z dala od niego! Więc nie potrzebuję wyłaniającego się na pierwszy plan taskbara. Może jakiś program to potrafi, albo bezpieczna zmiana w rejestrze?

Mam nadzieję, że zbytnio nie namieszałem i napisałem w miarę zrozumiale.

Pozdrawiam

*głównie komunikator to powoduje, albo zapisywany plik…

Może zaradzi na to Tune Up Utilities>TuneUP Sys Control>Pasek zadań>odznacz migające przyciski.

Niestety, ale ta metoda nie działa. Myślę, że bez mieszania w rejestrze raczej się nie obejdzie, o ile jest możliwość to pewnie tylko tam.

Jednakże dzięki za program, bo pomimo tego, że nie wyłącza “migania” to program jest naprawdę ciekawy - mocno ulepszony “glary”, jestem za :slight_smile: