Autouzupełnianie paska adresu

Witam wszystkich na forum!

Piszę do was z pewnym problemem. Otóż, gdy czyszcze historie i zaczynam pisać jakiś adres WWW, zostaje on “podpowiadany”,chociaz cala historia jest usunięta, a w zakladkach tego też nie ma ;). jak można zrobić by usunąć niektóre, bądź wszystkie hasła. Jest ich dość troche i utrudnia mi to wyszukiwanie(a ta opcja jest pomocna). Z gory dzięki za pomoc. :smiley:

http://i47.tinypic.com/2qu4z2p.jpg

http://i45.tinypic.com/2v8l9c0.jpg

itd. :smiley:

Więc tak co do podpowiedzi to Narzędzia opcje następnie prywatność i na dole w okienku nie podpowiadaj

Hasła masz w bezpieczeństwie jak nie chcesz zeby pamietał to poprostu odptaszkuj tą opcje jak chcesz usunąć tylko niektóre masz tam zapamietane hasła i tam usuwasz

tylko ze ja tej opcji nie chce usunąć :smiley: a co do tych “wyjątków” i “zapamietane hasła” to tam nic nie ma, a problem nadal jest.

A jakie masz dodatki zainstalowane

softonic.com 1.5.1

a inne mam wyłaczone rozszerzenia

Co do tych podpowiedzi mamsz tam psek adresu w prywatności możesz wybrać z czego ma ci podpowiadać i czy wogóle ma to robić kwestia ustawienia

Natomiast co do ty Haseł to cie nie rozumiem napisz łopatologicznie co chcesz zrobić

Mnie chodzi o to, aby usunąć niepożadane podpowiedzi niektórych adresów WWW. Tak jak w linku jest pokazane- historia jest usunięta (nie ma tej listy), a te podpowiedzi zostały, nie można ich zmyć (nie chodzi mi wgle o wyłączenie tej funkcji, tylko aby te kilka haseł pokasować)

Tak to sie nieda możesz przestawić tak żeby rozpoznawał tylko zakłdki i je podpowiadał

okej . no nic. przeżyje :smiley: Dzięki za pomoc! !!

Pojedyncze pozycje możesz usuwać zaznaczając je na tej rozwijanej liście, a następnie klikając Delete.