Autouzupełnianie tekstu w Firefoxie

Mam problem, logując się w pracy do swojej poczty w jednym z portali w pole email wpisałem swój adres, a nieopatrznie w to samo okienko wpisałem hasło do poczty. Tak poprostu siłą rozpędu, chyba poprostu Tab nie zadziałał. I tam teraz jak wpisuję ręcznie maila lub klikając dwa razy w pole email od razu wskakuje ciąg znaków mój@email.plhasło…

Jak się tego pozbyć. Zaznaczam, że nie chciałbym wyłączać autouzupełniania gdyż jest to bardzo przydatne, ale tylko usunąć ten jeden wpis lub po prostu zrestartować usługę. Wyłączenie i włączenie nie pomaga…

Narzędzia -> Opcje -> zakładka Bezpieczeństwo -> Zapamiętane hasła -> usuń odpowiednią linijkę z hasłem, błędnym loginem i stroną poczty.

Dzięki, ale to nie chodzi o to, że zapamiętałem sobie hasło. Może się źle wyraziłem… W okienku gdzie się wpisuje maila wyświetla mi się adres mailowy oraz jednym ciągiem hasło które nie jest zagwiazdkowane (bo jest wpisane w miejscu gdzie wpisuje się maila a nie hasło) i każdy może je przeczytać… a nie trudno wpaść na to że to hasło…

Może nazwa na to nie wskazuje, ale Zapamiętane hasła przechowuje również te dane,

lecz wspomniana wcześniej przeze mnie opcja nie wyświetla ich tak szczegółowo.

Użyj: http://nirsoft.net/utils/passwordfox.html

Tam zobaczysz te konkretne dane, które chcesz usunąć.

A nie wystarczy najechać na niepożądany wpis myszką i wcisnąć Delete?

Ok, dzięki przetestuję jutro w pracy.

Sprawdziłem tym programem jednak nie ma tam tego czego szukam. Tak na moje oko to dane które pokazuje ten program pokrywają się w bardzo dużej części z tym co podaje Firefox w swoich ustawieniach dotyczących haseł. Chciałbym uniknąć przeinstalowywania Firefoxa bo mam mnóstwo zakładek i innych ułatwiających pracę rzeczy postawionych.

Dla lepszego zobrazowania problemu wrzucam fragment zrzutu ekranu,

mailk.jpg

I np tam po słowie interia.pl jest jeszcze ciąg znaków z hasła i wygląda to mniej więcej tak: “email@interia.plitujesthasło”

Raczej nie gdyż dane się zapamiętały w firefoxie i przy każdym kliknięciu w pole email przeglądarka podpowiada adres email i to nieszczęsne hasło…

Więc powinno dać się usunąć jw.