Autouzupełnianie w operze 10.53

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy w operze można włączyć autouzupełnianie np. jak wpisuje na allegro albo na naszej klasie login to gdy wpiszę pierwszą literę loginu to wyskoczy mi cała nazwa loginu. Czy ktoś wie jak to zrobić? Pozdrawiam.

W Operze raczej takiej wersji autouzupełniania jak w Firefoxie nie ma. Jest tylko możliwość zapamiętania loginu i hasła; efekt widoczny jest potem przy ponownym logowaniu, wystarczy wcisnąć kombinację klawiszy “Ctrl + Enter” i powinno automatycznie zalogować nas danej stronie.

Jest taka opcja! w ustawienia-formularze i tam masz pola do wpisów i żeby wpisać login albo jakieś słowo, skorzystaj z pola “inne”. Wtedy po pierwszej literze pojawią się możliwe słowa do wpisania

Chociaż do loginów i haseł jest możliwość zapamiętywania, wtedy po ponownym wejściu na stronę pola podświetlają się na żółto i na pasku pokazuje się ikonka takiej magicznej pałeczki.

Zwanej różdżką ;d

Jest tak jak mówi suchmen, ale ja chcę aby wyświetlało wszystkie loginy, a nie tylko jeden mój.

To masz 3 pola “inne” a jak masz loginów więcej to niestety nic na to nie poradzę

to jaki problem? Zapamietujesz owe loginy. W oknie logowania dajesz CTRL+ENTER i wyswietla sie okienko z loginami.

Opera to nie Firefox.

Aha szkoda, ale to nic. Dzięki wam