Aux 119 stopni i niektóre gry tnom

Mam problem z moim komputerem! Komputer Intel Core 2 Duo 2.66mh karta geforce 8800 Gt asus płyta główna też asusa P5k 2 gb ram kingston dysk 320 sata 2. No i chodzi o to że on juz był na gwaranci kupiłem go jakieś pół roku temu. Niedawno kupiłem se do niego monitor lg flatron 19 cali panoramiczny i niestety cos sie na nim rozmazywalo myslalem ze monitor jest trefny ale jednak nie. Podłaczyłem monitor do starego komputera i wszystko było dobrze . Więc zaczełem dalej sprawdzać .W speed fun temperatura AUX wynosila 119 stopni więc dałem na gwarancje z myślą że to karta graficzna. Czekłem 2 tgodnie po oddaniu kompa temperatura nadal wynosi 119 stopni na AUX . gdy zainstalowalem far cray 2 to wszystko na full detalach chodziło do pewnego momentu chyba 5 min pograłem i zaczeło zcinać. Inne gry takie jak assasins creed na maksa bez zciny chodzą i oczywiscie crysisa prawie przeszedłem na ful detalach zara po zakupie kompa dopiero przy tej awari ostatnia misja zcina nie wiem co jest a nie znam sie za bardzo. Temperatura wynosi nadal 119 aux . PROSZE POMÓŻCIE !!

Proszę zmienić temat na konkretny, popraw błędy i używaj polskich znaków, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

Z programu Everest Ultimate podaj odczyt z czujników (w programie komputer->czujnik).

Więc tak. Typ czujnika: Winbond W83627DHG (ISA 290h). Typ czujnika procesora graficznego: Diode (NV-Diode). Nazwa płyty głównej: Asus P5K / P5K3 Series. Temperatury: Płyta główna : 36 °C (97 °F). Procesor 5 °C (41 °F).Procesor nr 1 / rdzeń nr 1: 36 °C (97 °F).Procesor nr 1 / rdzeń nr 2: 40 °C (104 °F). GPU Diode:47 °C (117 °F).

Pozdrawiam! !!

czarek166 , Byłeś proszony o zmianę tematu.

Zastosuj się do tej prośby, jeśli tego nie zrobisz, temat poleci do kosza.

Ja tutaj nie widzę tak wysokich temperatur. Wejdź jeszcze do Biosu i tam sprawdź wszystko (okno PC Health Status).

Poprawiłem błędy i co pasuje?

Znalazłem coś takiego Tjmax Temperature 100 °C (212 °F). Oraz Ostrzeżenie: Dokładność danych DMI nie jest pewna.

Pomóżcie! !!