Auzreus problem

Jak sie obsługuje ten program i konfiguruje ? Przedtem ściagałem na Kazie Resurection ale cos mi nie chce się połączyc ze stroną startową a znajomy mi polecił ten program tylko ja go kompletnie nie czaje .

POMOCY !

po pierwsze zeby cokolwiek nim sciagac musisz wyszukac sobie w sieci jakas przyzwoita strone z plikami *.torrent i generalnie nic bez nich nie sciagniesz (one sa jakby linkami do plikow na czyims dysku, wszystko dziala na zasadzie P2P - tylko w azureusie nie ma opcji “szukaj” musisz sam odszukac dane pliki torrent, niestety lub stety wiekszosc porzadnych stron z torrentami zlikwidowano na dobre, ale juz powstaja nowe :wink:, rownie dobre)

a jesli chodzi o konfiguracje program jest calkowicie spolszczony takze nie wiem w czym problem, wystarczy ustawic maxymalny upload i download lub wybrac jedna z automatycznych kofiguracji

pozdrawiam, i powodzenia :smiley:

Ok, wytłumaczyłes prosto i przejrzyście ! THX!

łał, nie spodziewalem sie ze zrozumiesz (tak na prawde napisalem na “odwal sie”)

mógłbym bardzo dużo mówić, używam BitCometa i jestem zadowolony. Więcej nic nie powiem bo moderator mnie skasuje :>