Avant Browser-jak zablokować reklamę?


(Pawel Uszynski87) #1

jak zablokować reklamę lycosa[tą z prawej strony] w Avant Browser? niby tam w blokowanych adresach jest *ad* etc i jej nie blokuje nawet jezeli dodam adres http://ads.tripod.lycos.co.uk/* to i tak reklama pojawia sie dalej :confused: jak zrobic by sie nie pojawiala??


(lazikar) #2

Mi skutecznie blokuje tę reklamę Norton Internet Security. Avant raczej ci nie zablokuje.


(Misterdam) #3

To chyba nie jest najlepsza odpowiedź na zadane pytanie.

Z podanego przez Ciebie adresu wynika że ten typ reklam należałoby sklasyfikować jako *ads.* a takowego nie ma jeszcze na liście.

Dodaj go do listy blokowanych reklam i wtedy będzie działał.

Dokładniej to działa bo przetestowałem go na swojej przeglądarce, choć efekt końcowy nie jest bynajmniej dla mnie satysfakcjonujacy- w ramce zamiast reklamy wyświetla się komunikat o braku strony :frowning:

Pozdrawiam użytkowników Avant Browser :smiley:


(Pawel Uszynski87) #4

tez mis ie tak wydaje :stuck_out_tongue:

moim zdaniem to *ad* miesci sie w *ads.* a jak nawet dodalem przeciez prawie caly adres no ale co mi tam dodalem do listy takze *ads.* no i niestety nie pomoglo :frowning:

Update

ta reklama działa chyba troche inaczej niż wiekszość, jest adres ramki z eklama a potem dodany właściwy adres.. czyli jak nie zaladujeramki to i stronka sie nie uruchomi :confused: chyba ze od razu przejdzie pod wpisany adres a nie zrobi tak: http://ads.tripod.lycos.co.uk/ad/google ... url=(adres strony)


(Dziobson) #5

W Avancie jest możliwość tylko blokowania wyskakujących okienek, blokade reklam na stronahc blokuuje np. Norton internet security. Avant jest tylko nakładką nad IE więc zadużo sie od niego nie spodziewaj :stuck_out_tongue:


(pysiu) #6

aby zablokować reklamy wchodzisz w zakładke narzędzia /opcje avant browsze/blokowanie reklam odznaczasz włacz blokowanie reklam


(Pawel Uszynski87) #7

tomi_lee jestes w bledzie

pysiu my caly czas o tym mowimy.... tylko ze nie wiadomo co dodac zeby to nie wyskakiwalo a jak wylaczymy ta opcje to napewno nic nam nie bedzie sie blokowalo :stuck_out_tongue:


(lazikar) #8

Mówicie że nie jest to najlepsza odpowiedz na to pytanie a jakoś nie możecie się pozbyć tej reklamy. No to.... :smiley:


(Pawel Uszynski87) #9

no niby tak ale nic nowego ona nie wnosi :stuck_out_tongue:

anie wiecie moze skad pobrac wersje testowa Nortona Internet Security :?:


(lazikar) #10

Z Vortalu. :smiley:

:arrow: http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=28


(Pawel Uszynski87) #11

hehe dzieki =D> nie przyszło mi nawet do głowy zeby w vortalu sprawdzic #-o