Avast! 5.0.314 Rejestracja

(ACIK-Wroclaw) #1

Witam większość użytkowników avast!

W wersji 5.0.259 Free Beta zastanawiałem się w jaki sposób będzie możliwość zarejestrowania programu (jak wprowadzić klucz ?) w ciągu tych 60 dni trwania dema. No i w nowej poprawce 5.0.314 otrzymałem widok na który czekałem :wink:

REJESTRACJA.

Ha, ale teraz pada moje kolejne pytanie.

[-o<

Obecnie tą wersję można używać jako demo 30 dni.

(hevet) #2

Ja mam pokazane, że bieżąca rejestracja wygaśnie 2038-01-19 o 4:14:07, chociaż tez mam komunikat, żeby zarejestrować program w ciągu 30 dni. Z ciekawości przestawiłem datę w komputerze, zrestartowałem go i nadal te same komunikaty, program normalnie działa. To może być dopiero przymiarka to normalnej rejestracji, podobno pełna wersja programu ma się ukazać w styczniu. Całkiem możliwe, że rejestracja jeszcze nie jest potrzebna.

Przed chwilą dostałem klucz, ale to klucz do wersji 4, i do nowej nie pasuje. Czyli potwierdza się, że na razie nie dostaniesz klucza do tej wersji.

(ACIK-Wroclaw) #3

8) U mnie pokazuje normalnie:

Bieżąca rejestracja wygaśnie: 2010.01.23

Data rejestracji: 2009.12.24

Data rejestracji to dzień w którym zainstalowałem v.5.0.314.

Ale faktycznie może dopiero będzie 100% możliwości zarejestrowania w okolicach stycznia 2010.

-o Szkoda, bo chciałbym mieć już spokój z myśleniem o zarejestrowaniu.

(hevet) #4

Tylko, że ja zaktualizowałem program do najnowszej wersji, a Ty zainstalowałeś od razu tę wersję. Pewnie dlatego tak jest.

(ACIK-Wroclaw) #5

:idea: Ha no dobra. A jak zaktualizowałeś z 4 do 5 ? Zastąpiłeś nową instalką nie usuwając starszej wersji ?

(hevet) #6

Zaktualizowałem wcześniejszą wersję 5.0.259 beta do najnowszej.

(ACIK-Wroclaw) #7

8) Odinstalowałem avast! i ponownie zainstalowałem od wersji 5.0.259. Zaktualizowałem do 5.0.314 i faktycznie data jest 2038-01-19 o 4:14:07 a data rejestracji 2005-01-01 00:00:00. Koń by się uśmiał ... Ale w "PODSUMOWANIU" dalej widnieje informacja że program będzie działał 30 dni. Więc na jedno wyszło :?

-o No nic oczekuję na kolejne poprawki z możliwościami poprawnej rejestracji.

(hevet) #8

Rejestracja już działa, wystarczy w programie wybrać rejestracja podać dane i kliknąć rejestruj a licencja przedłuży się o 1 rok.

(ACIK-Wroclaw) #9

8) Super , mi się również powiodła.

PEŁNY ROCZEK [-o<

-- Dodane 21.01.2010 (Cz) 14:06 --

Na dzień dzisiejszy mamy wersję: 5.0.377

Rejestracja bezproblemowa.

TEMACIK ZAMYKAMY =D