Avast 5 nie chce sie uruchomić

Mam pytanie odnośnie Avasta 5

Jak uruchomić program (Po naciśnięciu URUCHOMOSŁONY NIC SIĘ NIE DZIEJE I NIC NIE MOGĘ ZROBIĆ)

Proszę o odpowiedź

Bo chwilowo jestem bez ochrony xd

Jedynym rozwiązaniem jest ponowne uruchomienie komputera.

Takie rozwiązanie nie pomaga. Ja mam taki sam problem. Próbowałem odinstalować Avasta, skasować wszystkie klucze z rejestru i ponownie zainstalować i nic…

I dodatkowo po tej reinstalacji podczas startu systemu zatrzymuje się na kilka chwil na ekranie “ZAPRASZAMY”.

Czy miał ktoś podobny problem?

A w Comodo nie namieszałeś?

Odinstaluj program,

Restart komputera,

Menu Start->Wyszukaj->Wpisz avast , alwil i usuń wszystko co związane z tym programem.

Menu Start->Uruchom->Wpisujesz regedit , Edycja->Znajdź, znajdź następny->Wpisujesz avast , alwil i usuwasz co związane z programem.

Przeczyść komputer Ccleanerem.

Ponownie zainstaluj program.

Zrobiłem jak kazałeś, ale nie wszystkie wpisy dały się skasować. W komunikacie było, że “błąd podczas usuwania klucza”… resztę skasowałem. Pomimo to zainstalowałem i nadal nie chcą się uruchomić usługi Avasta…

Wiesz jak ja sobie poradziłem ?

Ściągnąłem Avasta ze strony producenta w wersji angielskiej.

Potem zainstalowalem itp. i dopiero spolszczylem w opcjach :]

to teraz znowu mam odinstalować starego, wyczyścić wszystko po nim i zainstalować angielską wersję?

jaki masz system operacyjny ?

Kondzi mi takie coś pomogło. Po zainstalowaniu angielskiej wersji włączyłem ochrone i zabezpeiczenia i w opcjach zmienilem na poolski (sciagalo sie spoczlczenie)

…a mnie się w ogóle strona Avast nie otwiera ani polska ani angielska :(…

MajaK Sprawdź czy strony innych producentów AV działają jak nie załóż temat w dziale bezpieczeństwo , gdyż prawdopodobnie jest to spowodowane infekcją komputera.

…inne się otwierają…a komputer świeżutko odkażony…nawet mnie nie strasz,ze coś zostało… #-o

To pomóc Ci nie mogę… ;/

XP SP2

A rejestrowałeś program?

Po zainstalowaniu programu osłony są wyłączone.

Aktywują się dopiero po zarejestrowaniu programy (bynajmniej ja tak miałem).

po zainstalowaniu można korzystać z Avasta przez miesiąc i u mnie w ustawieniach jest status: Zarejestrowany i nie widzę przycisku, który pozwoli wprowadzić mi kod licencyjny, który właśnie dostałem rejestrując się na stronie…