Avast 7 blokuje facebooka

Witam. Po zainstalowaniu avasta 7 moja przeglądarka (google chrome) ma problem z wyświetleniem facebooka. Sytuacja wygląda następująco:

image_id: 4333

Dodam, że sytuacja zaistniała dopiero po zainstalowaniu avasta. Na IE9 strona działa poprawnie. Wcześniej miałem Microsoft Security Essentail i wszystko również działało ok. Mam nadzieję że jakoś pomożecie. :wink:

Może jakaś wtyczka Avasta dla Chrome blokuje. A gdy dodasz domene facebook.com do wyjątków to jest to samo?

Dodałem w avaście do wyjątków oraz usunąłem wtyczkę z chroma. I dalej jest to samo.

Witam.

Pobierz Chrome ze strony google i przeinstaluj go. Avast7 instaluje chrome w trybie administratora, co sprawia że nie można wczytać żadnej strony. Tak było u mnie. Wywaliłem google chrome i zainstalowałem na nowo i wszystko wróciło do normy. Podobnie ma się sprawa z autopiaskownicą. Po aktualizacji z programu wszystkie procesy były uruchamiane właśnie w piaskownicy. Należy wyłączyć autosandbox, zrobić restart kompa, włączyć autosandbox i ustawić tak, żeby pytał się o zdanie użytkownika, a nie decydował sam. Następnie dodać mu listę wykluczonych programów. Co to zamulania tego programu to nie zgodzę się. Jeżeli po instalacji poświęci się chwilę i skonfiguruje program to działa niemal niezauważalnie dla użytkownika a jednocześnie chroni. Ludzie narzekają że nie działa, że puszcza wirusy itp itd. Pewnie że wszystkich wirusów nie wyłapie bo kto może się pochwalić programem łapiącym 100% świństwa? Używam avasta od wersji 5 i sprawdza się. Avast, zaporka systemowa w przypadku win7 i zdrowy rozsądek i nie ma problemów z wirusami.

Pozdrawiam.

Chyba jednak będę musiał się pożegnać z Avastem… Po ponownej instalacji Chroma, dalej nie wczytuje facebooka…

@mitos77 - chroma miałem zainstalowanego dłuuuuuugo przed instalacją Avasta :slight_smile:

Dodane 24.02.2012 (Pt) 22:39

Niestety po odinstalowaniu avasta, sytuacja utrzymuje się nadal :expressionless: Próbowałem wszystkiego… czyściłem pamięć podręczną… Youtube też nie działa… wyświetla komunikat:

" Http/1.1 Service Unavailable"