Avast a nod32

Czysty nod32 3.0 pewnie będzie działał podobnie jak 2.5

Ale nod32 3.0 oczywiści więcej pamięci będzie brał: głównie przez FV i AS ( i pewnie inne nowości)

Ale nie sądzie aby jakoś drastycznie się to zmieniło :wink:

Drobna wypowiedź:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=75106&

Hmmm…

AS - Anty spam? 8)

FV - :?:

firewall.

Antyspam :slight_smile:

Firevall :slight_smile:

Sorki że pisze skrótami ale myśle że nie jest łatwo się domyślić. Zwłaszcza że skróty od dawna są w użyciu na wielu forach :wink:

Może i odkrył bo moim zdaniem avast jest lepszy 8)

Mam go już przeszło pół roku bez formata i jak narazie sprawuje się doskonale z pomocą oczywiście kilku innych programów.

A ja powiem tak, niema idealnego antyvira…

Osobiście znam osoby, co antywirusa na oczy nie widziały, bo chodzą po internecie z rozwaga a znam osoby, co 2 tygodnie robią formata… :x

Dlatego najpierw pomyśl, co robisz… :wink:

:shocked!:

:slight_smile:

winxp_15 Jeśli masz możliwość zakupu Nod’a to bierz od razu ;).

Nod jest w scisłej czołówce oprogramowania antywirusowego na świecie (o ile nie jest “najlepszy” :wink: ) Od zawsze polecałem go zarówno znajomym jak i na tym forum :lol:

A co do porównania z avastem, nod jest bez wątpienia skuteczniejszy, natomiast avast - najlepszy z darmowych ;]

Więc sam wybieraj, ja osobiście korzystam z darmowego ( :rotfl: ) avasta.

Pozdrawiam :wink:

hehe pamiętam jak go zainstalowałem pierwszy raz. Z półtory roku temu to było po przesiadce z kasperskiego. Wszystko jakoś tak szybciej zaczęło działać, panda online nie wykrywała już żadnych zagrożeń(przy kacprze były).

Koledzy nadal skutecznie jechali marką i używali nortona :shocked!: a mnie wyśmiali gdy usłyszeli o nodzie.

Gdy jednemu z drugim zaczęły się problemy z kompem, powchodziły wiry no i system mulił jak cholera poleciłem im noda.

Znowu mnie wyśmiali ale zainstalowali ;]

Z tego co mi wiadomo: po dziś dzień z niego korzystają :smiley:

noda32 wcale niczuć, ale sa programy o lepszej wykrywalnosci np. kaspersky, za to avast żre wiecej pamiec niz nod32

W jakiej cenie będzie nowy nod?? Tak na oko, bo mi apetytu narobiliście :mrgreen:

A Kasperskiego zawsze mogę sprzedać :stuck_out_tongue:

Ja bym polemizował.

Nigdy nie sugerowałbym się samymi czystymi testami, w których każdy idzie przez mentalność do danego programu

Złączono Posta : 26.07.2006 (Sro) 12:49

Jak tylko wyjdzie to cena na pewno będzie znana.

Myślę iż nie więcej jak 200zł. nie będzie :slight_smile:

no to luz a nie wiesz czy nod będzie miał IS?? bo zawsze mam problem z firewallem nawet systemowym :mrgreen:

Merxor

polecam oficjane polskie forum noda: forum.nod32.pl

jak i do poczytania forum wiruszone.net

Jeśli będzie to pakiet IS to na pewno firewall będzie :wink:

Tyle wiem ale mam pytanie czy wyjdzie teraz pakiet IS

Aju

nie byłem na tej stronie, ale może wiesz, bo ty fan noda :mrgreen:

czy wyjdzie tera Nod 32 IS??

Nie fan ale zwolennik bezpieczeństwa.

To może zajrzyj na stronkę :x

Ma wyjść w wakacje (najczęściej padał termin lipiec/sierpień) więc zapewne już niedługo :wink:

Chętnie bym to zrobił ale transfer mam przekroczony w neo :shock:

i włącza się przez 60min … dlatego pisze na forum bo wyjątkowo szybko chodzi :]