Avast a nod32

czesc temat mozliwe ze juz był i kazdy wiem ze powie ze nod jest lepszy od avasta :] ale możecie mu uzasadnic czemu, bo to ze jest płatny to nieznaczy ze lepszy, aczkoliwek moze jest tylko niewiem czemu :frowning: czekam na odpowiedźi

Lepsza wykrywalność, heurystyka, większa baza, szybkość działania … wymieniać dalej ? :lol:

moze starczy to mnie przekonuje :wink:

Można powiedzieć inaczej:

nod32 jest w każdej kwestii lepszy od avasta. Po prostu nie ma takiej opcji w której avast jest lepszy.

Czy to heurystyka, szybkość działania, bazy wirusów.

Nod32 zawsze klasuje się w czołówce testów a avast gdzieś pod koniec drugiej dziesiątki więc też daje to do myślenia.

Wdg. mnie nie ma lepszego AV :wink:

a Kaspersky personal pro?? testowałem i powiem ze niczego sobie

Złączono Posta : 24.07.2006 (Pon) 15:23

dla aju http://www.pcworld.pl/artykuly/45930.html

Też testowałem ale wróciłem do noda.

Wiele razy wypowiadałem się na temat AV na tym forum więc wystarczy poczytać (nie tylko moje posty żeby nie było)

Owszem kaspersky jest bardzo dobry ale moim zdaniem nadal ciut za nodem.

Należy jeszcze zauważyć iż kaspersky wydał kolejną wersją AV (6.0) natomiast ESET ciągle pracuje nad nod32 3.0

Na Avasta ci sie kazdy włamie trojanem a na noda juz nie wiem co mówie własnie to przeżyłem.

Jeszcze trochę i bym SB zaśmiecił tym pytaniem :wink: , nie wiadomo może kiedy wyjdzie ta nowa wersja?

już niedługo.

Z ostatnich wieści wynika że przełom wakacji, czyli lipiec/ sierpień (wdg. wiruszone.net )

Myślę iż w przeciągu 15-20 dni doczekamy się nowego noda. :smiley:

a wersja 2.5 zostanie zaktualizowana do 3.0 czy trzeba scaignac triala lub zakupic nową?

Kurde moglem go zainstalować, bo mialem w gazecie z licencja do końca roku, a zostalem przy avaście :mrgreen:

najpierw trzeba zaczekać aż wyjdzie wersja 3.0

Wtedy wszystko będzie wiadomo.

a który jest bardźiej “systemo żerny”?? :stuck_out_tongue: tzn. który bardźiej system obciąża avast czy nod32?

:? :? :?

nic mi to niemówi :mrgreen:

nod32 jest programem który zabiera najmniej pamięci ze wszystkich dostępnych AV - dlatego jest również polecamy na zdecydowanie starsze komputery.

W rzeczywistości nod32 będzie bardzo ładnie działał na słabszych komputerach

że szybkosc dźiałania to nod32, ze szybciej ze skanuje ale który wiecej pamięci żżera io procek obciaza podczas skanowanie nie rozumniem Cię fiesta co te minki maja znaczyc…

Złączono Posta : 25.07.2006 (Wto) 14:36

dźieki aju

szybkość działania to nie tylko to jak szybko AV skanuje system

Zalicza się również pod to jak szybko się uruchamia i jak obciąża system :wink:

no to nod32 wygrywa z avastem :smiley:

Czy uważasz że zasobożerny antywir będzie skanował szybciej ??

Dla mnie jest to oczywiste że nie :!: :!: :!:

Jak do tej pory nie ma mniej obciązającego system dobrego antywira jak NOD32. Zobaczymy co będzie z wersją 3,0 8)

Ameryki jak Kolumb nie odkryłeś :P:P:P